امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/18 - 12:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین همایش عفاف،حجاب ونقش زنان صنفی درمقابل باجنگ نرم در بابل

   photo_2015-10-18_12-23-36

به گزارش بابل نوین اولین همایش عفاف،حجاب ونقش زنان صنفی درمقابل باجنگ نرم دراتاق اصناف بابل برگزار شد.

در این همایش که به همت اتاق اصناف و بسیج اصناف شهرستان بابل شکل گرفت سخنرانانی چون امام جمعه ، فرماندهی سپاه و فرماندهی نیروی انتظامی، ریاست اتاق اصناف و خانم پوررضارئیس اتحادیه ارایشگران خانم هابه سخنرانی پرداختند.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به نقش بانوان در انقلاب اسلامی از آنها خواست با توجه به شعائر اسلامی و حفظ احترام به افرادجامعه بیشتربه مناسبهای مذهبی توجه داشته باشند.

photo_2015-10-18_12-23-42

در ادامه فرمانده سپاه بابل با بررسی نقش واقعه عاشورا و حضرت زینب(س) و نقش زنان در جامعه اسلامی به بررسی برخی از عوامل تاثیرگذار درخانواده‌و جامعه پرداخت.

photo_2015-10-18_12-23-12

سرهنگ محمدپور با بیان اینکه، نقش‌و جایگاه زنان‌در جامعه ایران اسلامی بسیار قابل ارزش و اتّکاست خواستار توجه بیشتر بانوان شاغل به خانواده و همچنین ارزشهای زنان در جامعه اسلامی شد.

وی بابیان اینکه نباید از زحمات زنان در درون خانواده و بیرون در جامعه بی تفاوت گذشت وباید برای آن ارزش بسیار قائل شداز زنان صنفی حاضر در جلسه خواست با تاسی از فاطمه زهرا(س) و حضرت زینب (س) و تلاش صادقانه بر برکت زندگی دنیوی و اخروی خود بی افزایند.

سخنران بعدی خانم پور رضا رئیس اتحادیه آرایشگران خانم ها بود که با تشکر از برپایی چنین همایشی طی سخنانی کوتاه خطاب به همکاران خود گفت: ازهفتم محرم الی تاسیزدهم محرم کلیه آرایشگاه هابه احترام ایام ماه محرم بایدبسته باشد ودراین خصوص بازرسی هم بعمل خواهدآمد.

گفتنی است سخنران پایانی این مراسم سرهنگ جعفری فرمانده محترم نیروی انتظامی شهرستان بابل با تشکر ازهمکاریهای اتاق اصناف خطاب به اتحادیه آرایشگران واعضای محترم آرایشگران بیان داشت: ازغروب ششم ماه محرم تاسیزدهم محرم بایدکلیه مکانهای آرایشگران بسته شوددرغیراینصورت برخوردقاتونی بعمل خواهدامد.

گفتنی است این همایش لحظاتی پیش به پایان رسید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين