امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/22 - 15:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ویدئویی از یک کودک ایرانی با نام آرات حسینی در اینترنت پخش‌ شده است که در آن آرات 9 ماهه از میله بارفیکس آویزان شده و تاب می‌خورد. در ادامه ویدئو، او کمی قبل از تولد دوسالگی‌اش پشتک‌وارو می‌زند.

قدرت شگفت‌انگیز کودک مازندرانی دربابل

۵۳۷۸۹۱_۲۰۲

بابل نوین:ویدئویی از یک کودک ایرانی با نام آرات حسینی در اینترنت پخش‌ شده است که در آن آرات ۹ ماهه از میله بارفیکس آویزان شده و تاب می‌خورد. در ادامه ویدئو، او کمی قبل از تولد دوسالگی‌اش پشتک‌وارو می‌زند.

به گزارش «باشگاه خبرنگاران جوان»، این کودک نوپای ایرانی که این ماه دو ساله شد، با انعطاف بدنی فوق‌العاده‌اش در شبکه‌های مجازی بسیار معروف شده و تنها در اینستاگرام ۱۸۰۰۰ طرفدار دارد.

۵۳۷۸۹۲_۲۷۲

پدر و مادر وی با نام‌های محمد و فاطمه، ساکن بابل از شهرهای استان مازندران هستند. آنها می‌گویند که فرزندشان هیچ آموزش خاصی ندیده است و فقط روزی ۱۰ تا ۲۰ دقیقه ورزش می‌کند.

محمد می‌گوید: روزی از سر کار به خانه برگشتم و انگشتم را توی دست آرات گذاشتم. او به‌ آرامی بیدار شد. انگشتم را محکم گرفت و خودش را بالا کشید و پاهایش را از زمین بلند کرد. در آن لحظه از قدرت و توان بدنی او جا خوردم.

در ویدئویی دیگر نیز او با وزنه‌ای ۶٫۵ کیلویی بر پشت خود تمرین نشست‌ و برخاست را اجرا می‌کند.

۵۳۷۸۹۳_۵۶۶

آرات دوساله یک یوگی کامل است و بسیاری از حرکات سنتی ورزش ژیمناستیک مثل پشتک‌وارو را به‌راحتی انجام می‌دهد. این کودک بسیاری از حرکاتش را در مکان‌های غیرمعمول و عجیب خانه انجام می‌دهد مثل بالای تلویزیون، روی کابینت‌های آشپزخانه، روی نرده‌ها. او حتی از دیوار هم بالا می‌رود.

یوگی به کسی اطلاق می‌شود که به‌طور پیوسته به ورزش یوگا می‌پردازد و حرکات خاص آن را به‌خوبی اجرا می‌کند.

منبع: تابناک

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين