امروز : یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/25 - 10:21 ذخیره فایل ارسال به دوستان
به نقل از سایت خبری بلاغ:

جولان بدحجاب‌ها در عزاداری عاشورای حسینی بابل/تصاویر

۰۱ (۱)

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ : امر به معروف و نهی از منکر یکی از مواردی بود که امام حسین (ع) علت قیام خود را بعد از نماز بر آن قرار داد و وامصیبتا که در روز عاشورا در شهر دارالمومنین بابل بدحجاب ها به راحتی جولان می دهند.

گفتنی است در روز قبل نیز امام جمعه بابل حجت الاسلام روحانی در خطبه های نماز جمعه بر رعایت حجاب و عفاف تاکید کرد و از مردم و دستگاه های نظارتی درخواست کرد همکاری لازم را داشته باشند.

منبع:

http://www.bloghnews.com/fa/doc/gallery/144771/1/%D8%AC%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

دیدگاه بینندگان
 • شهروند بابلی

  تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

  من متعجم که شما با چه مجوزی عکس های این افراد را پخش کردید. جالبه که چهره همه این افراد قابل شناسایی است
  شما خودتان باید امر به معروف و نهی از منکر بشوید


  پاسخ

  • roroi

   تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

   با سلام..شما توجه نفرمودید پایگاه خبری ما به نقل از سایت بلاغ زده ضمنا اونها که مشخص شدن چهرشون واسشون مهم نبود وگرنه با این قیافه که روز عاشورا نمی اومدن بیرون پس شما خیلی خودتو ناراحت نکن.


   پاسخ

 • م

  تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

  واقعا برای شما برای انتشار همچین تصاویری متاسفم ، شما در چه جایگاهی هستید که در مورد پوشش مردم قضاوت می کنید؟


  پاسخ

  • roroi

   تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

   باسلام از توجهتون به مطلب فوق سپاسگذارم ولی توجه بفرمائید که این مطلب نقل قول بود و اینکه قضاوت با ما نیست با مسئولان مربوطه و عموم جامعه هست.موفق باشید


   پاسخ

 • فاطمه

  تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

  اباعبدالله الحسین(ع) که جان و آبرو و خانواده خویش را برای حفظ اسلام و جامعه اسلامی فدا کرد در حدیثی، آبروی مؤمن را یکی از حریمهای پنجگانه الهی توصیف کرده و می فرماید:” لِلهِ عَزَّ و جَلَّ فی بِلَادِهِ خَمسٌ حُرَم ؛ حُرمَهٌ رَسولِ اللهِ و حُرمَهُ آلِ الرَّسولِ و حُرمَهُ کِتابِ اللهِ عَزَّ و جَلَّ و حُرمَهُ کَعبَهِ اللهِ و حُرمَهُ المُؤمِنِ ” مملکت خداوند بزرگ را پنج حریم است : حریم پیامبر (ص) و حریم آل پیامبر و حریم کتاب خدای بزرگ و حریم کعبه الهی و حریم مؤمن ”

  شما یا هر سایت دیگری که این تصاویر را منتشر کرده آبروی این افراد را بردید، تصاویر کاملا واضح هستند و بابل هم شهری کوچک ..


  پاسخ

  • roroi

   تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

   سلام از توجهتان سپاسگذاریم .ما قصد چنین کاری را نداشتیم ضمنا توجه بفرمائید ما به نقل زدیم و اینکه بد حجابی جهت اطلاع طبق قانون جرم است ///
   ۱– صراحت در تبصره ماده ۶۳۸ کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی(قانون تعزیرات) مصوب ۱۳۷۵، مورد اشاره ی قانونگذار قرار گرفته است. این ماده چنین مقرر کرده است؛ «هرکس علناً در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی کند، علاوه بر کیفر عمل، به حبس از ده روز تا ۲ ماه یا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌شود و در صورتی که مرتکب عملی شود که نفس آن عمل دارای کیفر نیست ولی عفت عمومی را جریحه‌دار کند ، فقط به حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه یا ۷۴ ضربه شلاق محکوم خواهد شد. تبصره- زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند ، به حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه و یا از پنجاه هزار تا پانصد هزار ریال جزای نقدی محکوم خواهند شد.»
   ۲- جلس شورای اسلامی ایران در سال ۱۳۶۳ قانون مجازات اسلامی را به تصویب رساند. به موجب این قانون هرکس در معابر عمومی حجاب را رعایت نکند، به ۷۲ ضربه شلاق محکوم خواهدشد. اولین قانونی که در خصوص پوشش زنان به تصویب رسید، ماده ۱۰۲ قانون تعزیرات بود که در حال حاضر به صورت تبصره ای به ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۷۵ الحاق شده است.

   //البته ما پاسخگوی عکسهای منتشر شده سایتهای دیگر نیستیم و فقط به نقل از سایت دیگری را زدیم…


   پاسخ

 • فاطمه

  تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

  اولا شما فرمودید قضاوت با شما نیست در صورتی که این افراد را مجرم تشخیص داده و بند قانون می آورید…
  دوما شما در مقابل عکس هایی که تو سایتتون قرار میدین مسئول هستین و باید پاسخگو باشین…
  سوما واقعا جای تاسف داره که به همین راحتی با آبروی مردم بازی میکنید و خودتون مسلمون مینامید …


  پاسخ

  • roroi

   تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

   ببینید :۱- موارد قانونی رو نوشتم جهت آشنایی و اینکه گفتم بدحجاب مجرم است و اینو به کسی نسبت ندادم حالا اگر شما نسبت می دهید جوابش با شماست
   ۲- در زمان و مکان مناسب حتما پاسخگو خواهیم بود چون کار خبر دیدن .شنیدن و اطلاع رسانی است نکند انتظاردارید ما چشممان را بروی واقعیت عینی که دیده شده است درست یا غلط ببندیم…
   ۳- امر به معروف و نهی از منکر جزوی از دین است و رسانه ای ها هم در این حوزه بیشتر از دیگران وظیفه دارند ابتدا تلنگر بزنند و سپس در صورت مشاهده و تکرار اطلاعات مهرز را به مسئولین مربوطه جهت رسیدگی ارجاع دهند و در نهایت دید افکار عمومی مهم است .
   بنده در صدد پاسخگویی به شما نیستم و تا به حال اگر هم دو بار پاسخگو بودیم دلیل آن احترامی است که به مخاطب می گذاریم .
   ولی مجموعه بابل نوین از تمامی کسانی که در مورد این خبر خاص اگر مشکل و ناراحتی برایشان حادث شده است از باب بعد انسانی قضیه عذرخواهی میکند ولی رسالت کار خبری ایجاب می کرد از واقعیت موجود بیان شودتا شاید مجددا حداقل حرمت عزاداری تاسوعا و عاشورا حفظ شود و البته توجه شود دقیقا روز قبل امام جمعه شهر بابل بر حفظ و رعایت حجاب و عفاف تاکید کردند…
   سالم و سلامت باشید


   پاسخ

 • فاطمه

  تاریخ : 25 - اکتبر - 2015

  آقایانی میلیارد میلیارد از پول مردم را بالا کشیدند در رسانه ها نامشان همچنان “ب – ز ” اعلام می شود و تصویرشان شطرنجی… آنوقت شما از اطاع رسانی صحبت می کنید؟ آن هم به این شکل؟ !!!


  پاسخ

 • علی مرادپور لداری

  تاریخ : 1 - سپتامبر - 2020

  هرکی این خبر رو کار کرد خیلی جیگردار بود.دستش درد نکنه
  چهار تا خبر اینطوری کار کنید شاید اوضاع بختر بشه….
  جالب بود واسم طرف زید خبر پیام گذاشته که چهره ها معلومند و گله گذاری کرد…آخه نامرد اگر ناراحت میشدن چرا با این وضع میان تو خیابون این سایت رو مثلا ۵هزار نفر ببینند خوب تو خیابون که افراد بیشتری میبینند…چقدر برخی بدبخت هستند واقعا..
  خدا خیرتان دهد باز از این اخبار کار کنید


  پاسخ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين