امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/30 - 2:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان
دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان سمنان گفت: از روابط عمومی‌ها انتظار است از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها برای انعکاس عملکرد و فعالیت دستگاه‌های اجرایی در دولت تدبیر و امید در شهرها و روستاها استفاده کنند.

ترس مسئولان سمنان از تکرار استقبال سرد مردم از روحانی

بابل نوین: ایرج کارخایی پیش از ظهر امروز در دومین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سفر ریاست جمهوری با اشاره به اینکه در آستانه سفر رئیس‌جمهوری هستیم، اظهار کرد: امید است بتوانیم میزبان خوبی برای دولت باشیم.

وی افزود: از روابط عمومی‌ها انتظار است از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها برای انعکاس عملکرد و فعالیت دستگاه‌های اجرایی در دولت تدبیر و امید در شهرها و روستاها استفاده کنند.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان سمنان گفت: در مرحله اول با تبیین و تشریح و برگزاری مصاحبه مطبوعاتی و انعکاس خدمات و فعالیت‌ها و در مرحله بعد با انجام تبلیغات به‌ویژه حمایت از تبلیغات مردمی سفر رئیس‌جمهوری برای استقبال شایسته از ریاست جمهوری باید آماده شویم.

همچنین در این جلسه، مسئولان روابط عمومی فرمانداری‌ها و تعدادی از دستگاه‌های اجرایی استان نقطه نظرات و پیشنهاد‌های خود را پیرامون موضوع تبلیغات و اطلاع‌رسانی سفر رئیس‌جمهوری ارائه دادند.

تأکید بر تهیه تقویم برنامه عملیاتی روابط عمومی‌ها برای هماهنگی بیشتر در تبلیغ و اطلاع‌رسانی، مستندسازی اقدامات سفر، برگزاری جلسه با مؤثران و سازمان‌های مردم‌نهاد، قرار دادن فایل‌های لازم در سایت استانداری، درج شعار ویژه و هماهنگ سفر در قبوض خدمات و دیگر سامانه‌های خدمات عمومی در این نشست مطرح شد.

منبع بلاغ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين