امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/31 - 16:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان
شهرداری منطقه یک بابل :

شهرداری منطقه یک بابل افتتاح شد

ظهر امروز شهرداری منطقه یک بابل با حضور روسای ادارات ، سازمانها و نهادهای شهرستان و برخی از کارکنان شهرداری به دست پدر یکی از شهدای شهر بابل افتتاح شد.

_MG_1386

به گزارش بابل نوین: حوالی ظهر امروز شهرداری منطقه یک بابل با حضور روسای ادارات ، سازمانها و نهادهای شهرستان و برخی از کارکنان شهرداری به دست پدر یکی از شهدای شهر بابل افتتاح شد.

در این مراسم حجت الاسلام ناصری نماینده‌مردم در مجلس شورای اسلامی، ابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر بابل و مهندس رستمی شهردار شهرداری منطقه یک بابل به سخنرانی پرداختند .

 ریاست شورای اسلامی شهر بابل تشکیل شهرداری در مناطق بابل را درمسیرخدمت رسانی بهتر به مردم مهم ارزیابی کرد و عنوان داشت فعلا واحدهای ضروری در این شهرداری مستقرشده اندو بقیه نیروها و تجهیزات تا اردیبهشت سال۹۵ تکمیل می شود.

در ادامه حجت الاسلام ناصری بابیان ضرورتهای خدمت رسانی به مردم بابل و خدمت خالصانه خواستار توجه به مشکلات شهروندان بابلی شد.

 مهندس رستمی به عنوان سخنران پایانی برنامه ضمن تقدیر و تشکر از همه حاضرین خواستار حمایتهای همه مسئولین در جهت خدمت رسانی بیشتر به ساکنین حوزه جغرافیایی شهرداری منطقه یک بابل شد.

گفتنی است ساختمان شهرداری منطقه یک بابل در انتهای بلوار امام رضا و نرسیده به کمربندی شرقی دوم امروز به بهره برداری رسید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين