امروز : یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/11/09 - 13:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان
برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی :

جلسه ستاد هفته کتاب‌و کتابخوانی در فرمانداری ویژه بابل

جلسه ستاد هفته کتاب و کتابخوانی با حضور فرماندار ویژه بابل، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای ستاد برگزار شد.

هفته کتاب۲

به گزارش بابل نوین، صبح دیروز جلسه ستاد هفته کتاب و کتابخوانی شهرستان بابل در محل فرمانداری ویژه این شهر برگزار شد.

عباس پور معاون استاندار و فرماندار بابل ضمن خیر مقدم به اعضای ستاد اظهار داشتند که مطالعه و خواندن در دین ما مورد تاکید بوده و  امر به انجام آن نیز شده است.

وی در ادامه افزود: توسعه فرهنگ مطالعه و نهادینه شدن کتاب و کتابخوانی را ضرورتی مهم برای جامعه دانسته و استفاده از روش های نوین و فناوری های روز را برای اعتلای این  مساله خواستار شدند و دولت محترم نیز اهتمام ویژه ای برای توسعه فرهنگ مطالعه در سطوح مختلف جامعه دارد.

در ادامه این نشست محمدی فیروزجایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل نیز با سپاس از اهتمام اعضای محترم ستاد اظهار داشت: برای هفته کتاب امسال برنامه های متعدد و متنوعی در نظر گرفته شده است که: همایش کتاب و کتابخوانی به همراه تجلیل از فعالان حوزه کتاب و کتابداری، نمایشگاه کتاب، حضور و سخنرانی استاد مرادی کرمانی خالق قصه های مجید از جمله مهمترین این برنامه هاست.

در پایان طهماسبی، رئیس اداره‌کتابخانه های‌عمومی‌شهرستان‌بابل به برنامه های هفته کتابخوانی در سطح شهرستان اشاره کرد‌و گفت: عضویت رایگان و نیم بها، ایجاد مراکز‌جمع آوری‌و مبادله کتاب در سطح شهر، سخنرانی مسئولین‌و حضور کتابداران در نماز جمعه‌و نمایشگاه کتاب در کتابخانه ها‌را از جمله برنامه های این هفته برشمرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين