امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/12/06 - 11:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان
به میزبانی اداره بهزیستی و فرمانداری بابل برگزار شد:

اولین دوره آموزش قوانین و ضوابط مناسب سازی بهزیستی در استان مازندران

نخستین جلسه آموزش قوانین و ضوابط مناسب سازی بهزیستی مازندران به همت اداره تابعه این سازمان در بابل در محل سالن فرمانداری شهرستان بابل برگزار شد.

amozesh00.1

به گزارش بابل نوین، نخستین جلسه آموزش قوانین و ضوابط مناسب سازی برای کارشناسان شهرداری ها، بخشداری ها و نظام مهندسی شهرستان بابل برگزار شد.

این جلسه آموزشی شهرستانی و استانی به همت اداره بهزیستی شهرستان و همکاری فرمانداری بابل اجرا شد. در این جلسه سید عیسی هاشمی کارشناس فنی استانداری مازندران، رضا مهدیان کارشناس مناسب سازی بهزیستی استان، برخی کارشناسان شهرداری­ها، بخشداری ها، نظام مهندسی و اداره بهزیستی بابل حضور داشتند.

در ابتدا رضا مهدیان در ابتدا در خصوص مناسب سازی توضیحاتی ارائه داد و با استفاده از تصاویر به شرح برخی ضوابط و قوانین مربوط به مناسب سازی و پیامدهای بی توجهی به این قوانین و اجرای نادرست آن‌ها پرداخت.

در ادامه سید عیسی هاشمی کارشناس فنی استانداری ضمن تشکر از خانم لطیف کارزاده به عنوان نماینده بهزیستی بابل در برگزاری این جلسه، به بیان برخی موارد در خصوص اهمیت مبحث مناسب سازی اشاره و ابراز امیدواری کرد با پیگیری‌های جدی ادارات شهرستان روند رو‌ به رشدی در اجرای ضوابط و قوانین مناسب سازی شاهد باشیم.

درپایان لطیف کارزاده باتشکر از حضور کارشناس استانداری، بهزیستی استان و همه ی حاضران، به بیان توضیحاتی در خصوص برنامه های انجام شده توسط بهزیستی بابل و همچنین برنامه‌های آتی این اداره در عملیاتی شدن این قوانین پرداخت و افزود:از همه نهادها و ادارات انتظار می رود تا در این جلسات به طور مستمر و پیگیر شرکت داشته باشند.

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين