امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/12/08 - 10:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان
درپی طوفان اخیر:

خسارت به ۱۲۳ واحد مسکونی در بابل

براثر وزش باد شدید و وقوع طوفان در شهرستان بابل به 123 واحد مسکونی خسارت وارد شده است.

image.php

به گزارش بابل نوین، در پی طوفان شدید و وزش باد تند در سطح شهرستان بابل، محمد تقی عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان در ارزیابی از وضعیت آسیب دیدگان این حوادث گفت: آخرین جمع بندی ها در خصوص میزان خسارت وارده براثر وزش باد شدید و وقوع طوفان اخیر در شهرستان بابل به ۱۲۳ واحد مسکونی در این شهرستان خسارت وارد شده است.

عباسپور ضمن تشکر از دستگاه‌های آتش‌نشانی، امداد‌و نجات، بهداشت‌و درمان بیان داشت: این تعداد از واحدهای مسکونی بین ۳۰ الی ۸۰ درصد خسارت دیده‌اند.
وی افزود: کارشناسان در حال برآورد دقیق میزان خسارت‌های مالی در حادثه طوفان اخیرمی باشند و با توجه به هشدارهای هواشناسی که روزهای قبل اعلام شده بود این‌جانب به‌همراه همکاران در فرمانداری آماده باش بوده و با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه آمادگی کامل در برابر حوادث احتمالی این طوفان را داشته و بلافاصله نیروهای امدادی به همراه کارشناسان مربوطه در محل ایجاد حوادث حاضر شدند.
فرماندارویژه شهرستان بابل درادامه افزود: با توجه به این‌که بروز حوادث سیل و طوفان به دلیل شرایط جوی بیشتر از گذشته اتفاق می افتد، شهروندان باید نکات ایمنی را به دقت رعایت کنند و مشاوره‌های کارشناسان این بخش را رعایت کنند.
این مقام مسئول از پیمانکاران و انبوه سازان در بخش مسکن و واحدهای تولیدی خواست تا در احداث ساختمان و بنا مسائل ایمنی را کاملا و دقیق رعایت کنند تا از خسارات بروز حوادث احتمالی تا حد امکان جلوگیری شود.
عباسپور در پایان گفت: متاسفانه بسیاری از حوادثی که در هنگام وقوع حوادث طبیعی همچون سیل و طوفان رخ می‌دهد بخاطر سهل انگاری و عدم رعایت نکات ایمنی در احداث ساختمان می‌باشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين