امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/12/21 - 17:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در بابل افتتاح شد:

اولین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در استان مازندران

عصر دیروز به همت مرکز رایتل منطقه شمال کشور فروشگاه و مرکز خدمات حضوری و غیر حضوری این مجموعه در بابل افتتاح شد.

رایتل۱

به گزارش بابل نوین، اولین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات این اپراتور برای ارایه سرویس‌های حضوری و بی‌واسطه در استان مازندران افتتاح شد.

در مراسم افتتاح این مرکز خدمات ارتباطی که با استقبال مردم شهر همراه بود، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی در این شهر اقدام کرده است.
در این مرکز تمامی محصولات و سرویس های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می شود و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.
فروش انواع سیم کارت رایتل، انواع بسته های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس، تعویض سیم کارت، تغییر مالکیت، اصلاح مشخصات، تنظمیات تلفن همراه و فعالسازی سیم کارت در این مرکز امکان پذیر است.
در مورد سیم کطرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ ۲۹ آذر ماه لغایت اول دی ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات در شهر بابل مراجعه کنند، می توانند از بسته های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره مند شوند.
همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم کارت اعتباری از این مرکز اقدام کنند، از ۷۵ درصد تخفیف در قیمت این سیم کارت بهره‌مند می شوند.
این طرح در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده بابل قابل اجرا می باشد و به هر فرد حداکثر دو سیم کارت اعتباری با ۷۵ درصد تخفیف ارایه می گردد.

نکته قابل ذکر آنکه ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات بابل در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ لغایت ۲۱ می باشد.

۲

۳

۴

۵

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين