امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/12/25 - 23:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
هاشمی ها و مجلس:

وقتی فرزندان هاشمی «شاعر» شدند!

نام نویسی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حالی در آستانه به صدا درآوردن سوت نهایی خود است که در روز پایانی و در دقایق 90 شاهد حضور برخی چهره های خاص بود.

به گزارش بابل نوین؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران در اخرین روز از نام نویسی ها محسن و فاطمه هاشمی فرزندان آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز وارد میدان رقابت برای کسب کرسی های سبز بهارستان شدند که عفت مرعشی مادرشان آنها را همراهی می کرد.

در هنگام نام نویسی فرزندان آیت الله هاشمی رفسنجانی تعدادی از داوطلبان که در صف ایستاده بودند به مسئولان ستاد انتخابات کشور اعتراض کردند که چرا فرزندان آیت الله بدون نوبت نام نویسی کرده‌اند که مسئولان پاسخ دادند نمایندگان آنان از صبح در ستاد انتخابات حضور داشتند و بخشی از روند نام نویسی را انجام داده اند.

فاطمه و محسن هاشمی پس از انجام مراحل ثبت نام در سالنی که همه خبرنگاران حضور داشتند حاضر شدند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

خبرنگاران از فاطمه هاشمی و عفت مرعشی پرسیدند که اگر محسن هاشمی رد صلاحیت شود چه واکنشی نشان می دهید که عفت مرعشی پاسخ داد: هیچ واکنشی نشان نمی دهیم و خوشحال هم می شویم و فاطمه هاشمی هم آن را تایید کرد.

در پایان این پرسش و پاسخ ها محسن هاشمی شعری را خواند:

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم

که در طریقت ما کافریست رنجیدن

به پیر میکده گفتم که چیست راه نجات

بخواست جام می و گفت عیب پوشیدن

همچنین عفت مرعشی در حال ورود به سالن محل استقرار خبرنگاران، خطاب به عکاسانی که از او عکس می گرفتند، گفت من که نمی‌خواهم کاندیدا شوم از من عکس نگیرید.

وی افزود: در صورت رد صلاحیت افراد خانواده ام واکنشی نخواهم داشت.

مرعشی گفت: مگر شورای نگهبان آیت الله هاشمی را در انتخابات ریاست جمهوری رد صلاحیت نکرد، واکنش ما چه بود؟ آقای جنتی خودشان عقل دارند و در این زمینه تصمیم می گیرند.

عفت مرعشی همچنین در مورد حکم مهدی هاشمی گفت:بازهم میگویم حکم مهدی پدرسوخته بازی است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين