امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/12/30 - 18:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان
نیازآذری نماینده مردم بابل:

۹ دی ماه انقلابی بود در انقلاب اسلامی برای ماندن ولایت و رهبری

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نهم دی ماه را دحمایت مردم از خاندان رسالت و ولایت دانست.

به گزارش بابل نوین، حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم ۹ دی در مصاحبه با خبرنگار بابل نوین گفت: نهم دی ماه در حقیقت حمایت مردم از خاندان رسالت و ولایت، به‌ویژه حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، قانون اساسی و جایگاه ولایت مطلقه فقیه بود.

نماینده مردم بابل ادامه داد: در حقیقت حرکت حماسی مردم انقلابی بود در انقلاب اسلامی برای ماندن ولایت و رهبری و این موضوع پشتوانه ای بود در جهت محکوم کردن فتنه سال ۱۳۸۸ و ما گرامی میداریم این روز بسیار ارزشمند را و مطمعنت ۹ دی ماندگار خواهد ماند.

نیازآذری افزود: هیچ کسی جرات نخواهد کردفتنه دیگری را در مفابل مردم ایران اسلامی به ویژه مسیری را که مردم در حماسه۹ دی ایجاد کردنداز آن عبور کنند.

وی بیان داشت: باید مراقب بود، منویات رهبری معظم انقلاب بسیار ارزنده و مهم است، آمریکا در هر حال دشمن شماره یک ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرا است و می خواهد از هر طریقی وارد این کشور شود و بر اساس فرمایشات حضرت آقا(مقام معظم رهبری) مجلس ، دولت  و همه مسئولان باید هوشیار باشند تا از نفوذ آمریکا در بخش‌های مختلف به ویژه بخش اقتصادی جلوکیری شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين