امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/12/31 - 16:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ناصری نماینده مردم بابل :

سران پلید فتنه۸۸ موسوی و کروبی بدترین جنایت و خیانت را به نظام کردند

حجت الاسلام ناصری در همایش 9 دی بابل به جنایات و خیانت های سران فتنه 88 اشاره و از مردم خواست مواظب فتنه بزرگتر در انتخابات پیش رو باشند.

حاج آقا ناصری

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام علی اکبر ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری مراسم ۹ دی این شهر در مصاحبه با خبرنگار بابل نوین با بیان آیه “لایزالون یقاتلونکم حتی یردوکم عن دینکم ” ادامه داد: دشمن همواره تا وقتی که ما بر ارزشها، آرمان، دین و اعتقاداتمان هستیم با ما در مقابله به شکلهای مختلف است که یک بعد آن فتنه‌ای است به تعبیر مقام معظم رهبری بزرگتر از فتنه۸۸ که کاربرد آن و نفوذش از قبل هم بیشتر خواهد بود.

نماینده مردم بابل در خانه ملت افزود: در فتنه۸۸ دیدیم که سران فتنه نقشه بسیار شوم براندازانه نسبت به نظام، ارزشها و ولایت داشتند، بازی خورده‌های داخلی و سران پلید و خبیث فتنه، موسوی و کروبی که بدترین جنایت و خیانت را به نظام کردند و بر عالم و آدم فریاد زدند که نظام بی پایه و بی ریشه است، اگر زمان امام(ره) بود حتما با اینها به عنوان مفسد فی الارض برخورد می شد، امامی که تاکید داشت حفظ نظام اسلامی اوجب واجبات است.

حجت الاسلام ناصری ادامه داد: این‌ها آمدند اساس نظام را زیر سوال بردند و با آن به مقابله برخواستند و فضایی باز کردند که تمام ددمنشان و مطرودین از آنها حمایت کردند،اینها را در صحنه های جهانی و منطقه‌ای کارهایی مانند بستن سفارت خانه‌‌های ما در داخل را مسبب شدندو حتی جریان عاشورای۸۸ ما را نیزتحت الشعاع خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه: این حرکت فتنه‌ای بود که تحت هوشمندی و درایت رهبری فرزانه انقلاب و نقش آفرینی تعیین کننده مردم که پشتوانه رهبری و ولایت فقیه بوداز بین رفت.

نماینده مردم بابل افزود: ۹ دی نشان داد که مردم تعیین کننده هستند در زدایش همه فتنه ها و دیدیم که سیل آسا حضور پیدا کردند و فتنه‌ها را کنار زدند، همانگونه که رهبر ما فرمودند ما فتنه بزرگتری در پیش داریم که مردم ما باید هوشیار باشند وبا رای درست و اصولی در بحث انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی جلوی آن را بگیرند.

ناصری ادامه داد: ‌این‌ها به دنبال آن هستند که انتخابات خبرگان رهبری را بگیرند و افراد بازی خورده ای را آنجا بگذارند و از این طریق هیمنه رهبری را و نظارت بر رهبری را بشکنند، مجلس را هم بناست که منفعل کنند به تعبیر رهبری که فرمود: ” مواضع اصولی و مبنایی مجلس قابل قبول است و اگر شاکله مجلس غیراین باشد فرو غلطیدن به دامن نظام سلطه خواهد بود ” انتخاب نادرست خطرهایی را در‌پی خواهد داشت.

حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مردم ما انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را با دقت نظر بیشتر پیگیری کنند و کاربرد حماسه عبرت آمیز ۹ دی را برای گذشتگان وآیندگان حفظ کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين