امروز : دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/01/05 - 13:24 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول دبیرخانه طرح بین المللی مستشهدین عاشورا خبر داد:

کاروان مستشهدین عاشورا به ۳۱ استان کشور سفر می‌کند

مرحله نهایی جمع آوری امضا برای ثبت واقعه عاشورا در سازمان ملل با حرکت کاروان مستشهدین عاشورا آغاز خواهد شد.

photo_2016-01-05_13-04-21

به گزارش بابل نوین، هادی قنبری‌مصیر مدیر فرهنگی و مسئول دبیرخانه طرح بین‌المللی مستشهدین عاشورا با بیان این‌که دبیرخانه مستشهدین عاشورا برای مرحله نهایی این طرح بین المللی و جمع آوری امضا از سراسر ایران اسلامی کاروانی به‌همین منظور تدارک و در موعد مقرر راه اندازی خواهد کرد.

مدیر فرهنگی و مسئول دبیرخانه طرح بین المللی مستشهدین عاشورا ضمن تشکر و سپاس از همکاری همه آزادی‌خواهان در سراسر جهان افزود: تلاش و سعی اعضای طرح مستشهدین عاشورا برای ثبت واقعه عاشورا در سازمان ملل از دو سال پیش شروع و هم‌چنان ادامه دارد که با همکاری رسانه‌ها و سازمان‌های مختلف بیش ازپنج میلیون امضا جمع آوری شده است که ان‌شاالله با یاری همه آزادی‌خواهان جهان بیشتر خواهد شد.

قنبری‌مصیر ادامه داد: این کاروان به بیش از ۷۷ شهر اصلی در مسیر، سفر خواهد کرد و ان‌شاالله با بیش از۳۸ هزار نفر از اعضای افتخاری این طرح نیز دیداری خواهیم داشت.

وی در پایان ازهمکاری‌های سازمان تبلیغات‌اسلامی کشور، ادارات تابعه آن در استان‌ها و شهرستان‌ها و شهرداری تهران در همیاری مرحله نهایی این طرح سپاسگزاری کرد.

گفتنی است طرح بین المللی مستشهدین عاشورا از دو سال پیش کار خود را آغاز و برای ثبت واقعه روز عاشورا در سازمان ملل در گستره جهانی فعالیت می‌کند و آدرس سایت اینترنتی آن جهت آشنایی بیشتر با طرح، همراهی و امضای الکترونیکی http://www.fa.ashoora.org می‌باشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين