امروز : سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/03/25 - 21:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید حجت‌الاسلام حسن روحانی از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای جمعیت هلال‌احمر بابل

بازدید حجت‌الاسلام حسن روحانی از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای جمعیت هلال‌احمر بابل

حجت‌الاسلام حسن روحانی بعد از ظهر امروز در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای و پست ایمنی و سلامت جمعیت هلال‌احمر بابل اظهار کرد: نقش جمعیت هلال‌احمر در جذب مسافران نوروزی بی‌بدیل است.ضرورت مشارکت بیشتر مسئولان در ارائه خدمات به مسافران نوروزی

وی خدمت در هلال احمر با هدف امدادرسانی به حادثه‌دیدگان و در راه‌‌ماندگان را یکی از بزرگ‌ترین عبادت‌ها برشمرد و افزود: این که افرادی با ایثار و از خودگذشتگی، خدمت‌رسانی به مردم را برگزینند و در همه شرایط، ماموریت امدادرسانی خود را به بهترین وجه ممکن انجام دهند، جزو بزرگ‌ترین افتخارات و عبادات محسوب می‌شود.

روحانی با اشاره به جایگاه والا و اهمیت شغل امدادگری، هلال‌احمر را نهادی عام‌المنفعه دانست که امدادگران آن با خدمت‌رسانی به موقع، نوعی ایثار و از خودگذشتگی می‌کنند.

امام جمعه بابل امدادگران را خادم مردم در مسافرت‌ها، راه‌ها، سختی‌ها و بحران‌ها برشمرد و خواستار مشارکت بیشتر مسئولان شهرستان در ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی شد.

رئیس هلال‌احمر بابل نیز اظهار کرد: در ایام نوروز یک پایگاه امداد و نجات جاده‌ای و دو گشت امداد موتوری خدمات ارزنده‌ای به مسافران نوروزی ارائه می‌دهند.

علی پورباقر از استقرار سه کمپ ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این ایام خبر داد و افزود: در این کمپ‌ها چادر کودک و خیمه نماز مستقر است که توسط روحانیان مستقر پاسخگوی سئوالات شرعی مسافران هستند.

وی با اشاره به اینکه هشت هزار نفر مسافر نوروزی تاکنون با مراجعه به این پایگاه‌ها از خدمات مورد نیاز بهره‌‌مند شدند، گفت: داوطلبان جوان جمعیت هلال‌احمر بابل در این ایام همکاری خوبی با ما دارند و روزانه ۳۰ نفر به مسافران ارائه خدمات می‌کنند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين