امروز : دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/01/31 - 19:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان
آیت الله سید احمد خاتمی تکذیب کرد:

حضور جوانان در همه عرصه‌ها مفید است/ خبرگان به افراد خبره نیاز دارد

عضو هیات‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان به افرادی پخته و نخبه نیاز دارد، گفت: جوانان واجدشرایطی که شورای نگهبان آنها را واجد شرایط تشخیص دهد حداقل شرایط خبرگی را دارند. ...

۷۷-۵۰

به گزارش بابل نوین به نقل از آرمان کرمان ، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در  خبرگزاری فارس، با بیان اینکه از قول اینجانب نقل شده است که مجلس خبرگان مجلس شیوخ است و آنگاه نتیجه‌گیری شده که جوانان نمی توانند در مجلس خبرگان نقش‌آفرین باشند، اظهار داشت: واقعیت این است که شان مجلس خبرگان اقتضای آن را دارد که کسانی در این مجلس قرار بگیرند که از پختگی و نخبگی ویژه‌ای برخوردار باشند.

آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: طبیعی است که این موضوع زمان‌بر بوده و بنابراین انتظار مردم هم از مجلس خبرگان همین است که افراد پخته و نخبه برگزیده شوند لذا من هرگز نگفته‌ام که جوانان نمی‌توانند در خبرگان نقش‌آفرین باشند.

عضو هیات‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اگر شورای نگهبان جوانانی را واجد این شرایط ببیند معنایش این است که آنها حداقل شرایط خبرگان را دارند بنابراین اصل این مطلب که باید در مجلس خبرگان انسان‌های پخته قرار بگیرند حرفی است که بنده گفته‌ام اما نتیجه‌گیری که از سخنرانی این جانب شده درست نبوده است چراکه من حضور جوانان واجد شرایط را در همه عرصه‌ها مفید می‌دانم.

منبع خبر:     http://armanekerman.ir /103339

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين