امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/02/12 - 1:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ناصری نماینده مردم بابل در مجلس :

ما باید همه تمرکز و تلاش‌مان را بر روی اقتصاد تولید مدار داخلی بگذاریم

نماینده بابل در مجلس برضرورت اتکا به منابع و نیروهای داخلی تاکید کرد..

حاج آقا ناصری

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامی‌داشت ایام‌الله دهه مبارک فجر و حضور ده‌ها میلیونی مردم برای این انقلاب و نظام در راهپیمایی امروز را از برکات خداوندی دانست و گفت: همچنان شاهد شنیدن صدای مرگ بر آمریکا از سوی مردم هستیم و در بحث رابطه با آمریکا و مرگ بر آمریکا گفتن باید به این نکته اشاره کنم که آمریکا سنبل سلطه‌گری است و ماهیت فرعونی دارد و ترجمان لا اله الله می‌شود مرگ بر آمریکا.

وی ادامه داد: مسئله ما برجام و ضد برجام نیست ما در اساس با آمریکا و آنها در ماهیت با ما مشکل دارند و به قول امام (ره) خوی گرگ دریدن و درندگی است، در تائید فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند: خیلی اعتماد به آمریکا نیست، ما باید همه تمرکز و تلاشمان را بر روی اقتصاد تولید مدار داخلی بگذاریم و جهادگران عرصه تولید و منابع را دریابیم و در این صورت به مدار مثبت تجاری و اقتصادی خواهیم رسید.

ناصری افزود: البته باید این را هم عرض کنم در این مقوله که دولت نشان‌هایی را اخیرا به برخی در حد زحماتشان داده خیلی غرور ملی و افتخار ملی کسب نکردند، باید توجه کنیم که در مورد مسئله برجام آقایان ابتدا برد – برد اعلام می‌کردند و در برد – برد و تساوی جای غرور نیست، وقتی تحریم ظالمانه و غیر مبانی حقوقی خاصی را بر ماتحمیل کرده بودند و تازه آمدند بخشی از همین تحریم‌ها را قرار است بردارند، منّتی بر ما نیست و جنایتی است که در سیاست دو گانه آمریکایی که خودش هشت هزار موشک اتمی و پنج هزار موشک قاره پیمای اتمیآماده دارد ما را متهم می‌کند به اینکه دنبال بمب  هسته ای هستید چیز عجیبی است و اگر ما هم نگران این موضوع باشیم چیز عجیب‌تری است.

وی خاطر نشان کرد: البته دیپلمات‌های ما در جای خود زحماتی را کشیدند اما اینکه یک غرور ملی باشد و افتخار کلان کشوری باشد خیلی به‌نظر نمی‌رسد اینطور باشد و باید توجه خاصی به کلید واژه‌های مقام معظم رهبری آیت‌الله خامنه ای (دامت برکاته) و توصیه ایشان به حمایت از اقتصادگران داخلی، اقتصاد داخلی و جهادگران عرصه تولید باشیم .

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: بنده حتی خدمت ریاست جمهوری آقای روحانی هم عرض کردم که آیا اینقدر که دشمن به ناحق، ظالمانه و با پافشاری تحریم گذاشته است و می‌خواهد ما را به زانو در آورد آیا همین‌قدر ما برای تولید داخلی همت و تلاش گذاشتیم؟ آیا ما از همین جهادگران عرصه کشاورزی، صنعت و دانش‌های نو بنیاد حمایت همه جانبه داشتیم ؟ با اغماض گران و بدهکاران بانکی برخورد جدی داشتیم؟ در هر حال باید به منابع و نیروهای داخلی خود متکی باشیم و بهره‌وری مردم را در امور اقتصادی و کاری  از منابع حقه داخلی بیشتر کنیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين