امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/02/12 - 18:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه بابل خطاب به مسئولان شهرداری و شورای شهر:

چرا این صحنه‌های گناه آلود جگر خراش و تلخ با پول‌های بیت المال صورت می‌گیرد

اعتراض حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل در پی برگزاری جنگ شادی در دهه فجر و ایجاد فضایی گناه آلود در شهر دارالمومنین

۲۸۳۸

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام حسن(مجتبی) روحانی، در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بابل در مصلی این شهر با تاکید بر بصیرت در بین افراد جامعه بیان داشت: بی‌‌بصیرتی انسان را به هلاکت می‌کشاند زیرا بسیاری از افرادی که در مقابل اولیای الهی و پیامبران ایستادگی کردند، افراد بی بصیرت بودند.
امام جمعه بابل افزود: انسان با بصیرت می‌تواند راه نورانی حق را در میان غبارهایی که شیاطین در فضای جامعه ایجاد می‌کنند، پیدا کند و بی بصیرتی انسان را به هلاکت می‌کشاند.
تولیت مدارس علمیه خاتم الانبیاء و الزهرای بابل به اهمیت نمازجمعه از نگاه اسلام پرداخت و خاطرنشان کرد: آنهایی که خالصانه و برای کسب رضای الهی به سمت نمازجمعه بیایند، خداوند به برکت این روز و عمل نورانی نمازجمعه گناهان آنان را می‌بخشد.
وی با تشکر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشم‌گیرتری داشت و به‌رغم همه معضلات و مشکلات، مردم روز به روز دلداگی و وفاداری بیشتری به نظام اسلامی بیشتر نشان می‌دهند.
روحانی راهپیمایی۲۲ بهمن را دشمن شکن و تقویت‌کننده نظام در مقابل توطئه‌های دشمنان دانست و خاطر‌نشان ساخت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان یکپارچگی و انسجام ملی برای حمایت از نظام اسلامی در مقابل انواع تهدیدهای دشمنان است.
امام جمعه بابل با انتقاد از صدا و سیمای استان به خاطر انعکاس ضعیف حضور مردم بابل در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، تاکید کرد: متأسفانه به موازات حضور باشکوه مردم بابل حق مردم در انعکاس حضور آنان در رسانه استانی و ملی به نمایش گذاشته نشد و این موضوع انتقادهای زیادی را در میان مردم ایجاد کرد.
این مقام مسئول با درخواست از مدیرکل صدا و سیمای استان در خصوص توجه بیشتر به این شهرستان، افزود: از مدیریت جدید صدا و سیمای مازندران درخواست دارم که نگاه مناسبی به این شهرستان داشته باشد و شانیت و جایگاه این مردم نادیده گرفته نشود.
وی با اشاره به شروع تبلیغات رسمی انتخابات خبرگان رهبری، تصریح کرد: باید افراد با تجربه و دارای سابقه وفادارانه به انقلاب و ولایت در مجلس خبرگان حضور پیدا کنند.
روحانی با بیان این مطلب که نمایندگان مجلس خبرگان باید حامی جایگاه ولایت فقیه و تقویت کننده این جایگاه رفیع باشند، اظهار داشت: باید با بصیرت و چشمی باز کاندیداهای خبرگان رهبری را بشناسیم وانتخابی آگاهانه داشته باشیم.
وی با تشریح برخی توطئه‌های دشمنان برای نفوذ در مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: دشمن درصدد است مجلس خبرگان رهبری را در تسخیر خود قرار بدهد.
امام جمعه بابل در ادامه با تاکید بر این مطلب که دشمنان نظام اسلامی سرمایه‌گذاری زیادی را برای هدف قرار دادن جایگاه ولایت فقیه تدارک دیدند، گفت: بزرگترین ننگ این است که نمایندگانی در مجلس خبرگان رهبری حضور پیدا کنند، که صدای دشمن در این مجلس باشند.
این استاد حوزه علمیه با انتقاد از برخی از برنامه‌های اجرا شده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل در قالب جنگ شادی، افزود: متأسفانه به بهانه جنگ شادی در دهه فجر فضایی گناه آلود و دارای صحنه‌های مبتذل برگزار شد که شایسته این شهرستان که به نام دارالمومنین لقب گرفته است، نیست.
حجت الاسلام روحانی با تذکر در خصوص شکسته شدن حریم اسلامی خطاب به شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل، تصریح کرد: چرا این صحنه‌های گناه آلود جگر خراش و تلخ با پول‌های بیت المال صورت می گیرد و باز هم نصیحت می‌کنم که حریم اسلام را در برنامه رعایت شود.
وی با اشاره به پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در سوریه، عراق و عصبانیت آل‌سعود و آمریکا از این فتوحات، ادامه داد: جبهه مقاومت پس از ۳ سال امروز روند رو به رشد همراه با پیروزی‌های خیره کننده‌ای را به دست می‌آورد.
امام جمعه بابل با بیان این مطلب که معادلات در منطقه با قدرتمند‌تر شدن مقاومت پیش می‌رود، گفت: تهدید آل سعود برای حضور مستقیم نظامی در سوریه شمارش معکوس نابودی رژیم خبیث سعودی را به صدا در خواهد آورد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين