امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/02/19 - 19:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه بابل :

کاندیدای اصلح در فتنه‌ها قدرت‌مندانه از موضع ولایت و نظام دفاع می‌کند

حجت الاسلام روحانی گفت: آنچه که مایه عظمت و استحکام نظام اسلامی در این برهه تاریخی محسوب می‌شود، حضور و مشارکت بالای مردم برای حفاظت از انقلاب است.

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام حسن(مجتبی) روحانی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان بابل ضمن تسلیت ایام فاطمیه پیش رو بر حرمت نگه داشتن در این ایام تاکید و گفت: هر فرد در جامعه شیعی و ولایی به نوبه خود حتی با نصب یک بیرق عزا، با حفظ حرمت ایام فاطمیه عشق و ارادت خود را به محضر بانوی دو عالم نشان بدهد.

 وی با انتقاد از برخی بی‌توجهی‌های موجود در بازار به امور مناسبت‌های مذهبی گفت: انتظار از بازار اسلامی این است که فضای بازار فضایی آکنده از عشق به اهل بیت(ع) و حفظ شئون متناسب با ایام مذهبی باشد.

مسؤول شورای فرهنگ عمومی شهرستان بابل با دعوت از مردم برای حضوری حداکثری در دو انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: راهکار برطرف مشکلات کشور انتخاب فردی اصلح است تا ریل گذار آینده کشور را به درستی انجام دهد.

 وی ادامه داد: نمایندگان از طریق آرای مردم به این سمت برگزیده می شوند تا تدبیر و برنامه ریزی آینده کشور را انجام دهند.

 حجت الاسلام روحانی با بیان این مطلب که انتخابات منشارکت در سرنوشت کشور است، اظهار داشت: عزت کشور، امنیت ملی و استواری ما در سایه انتخاباتی باشکوه با مشارکت بالای مردم است.

 وی افزود: آنچه که مایه عظمت و استحکام نظام اسلامی در این برهه تاریخی محسوب می شود، حضور و مشارکت بالای مردم برای حفاظت از انقلاب است.

امام جمعه بابل با هشدار نسبت به برنامه ریزی دقیق و حساب شده دشمن در ایام انتخابات، گفت: دشمن برای انتخابات برنامه ریزی کرده و درصدد است مردم را از حضور در انتخابات منصرف کند.

 وی به اهمیت مجلس خبرگان رهبری و جایگاه این نهاد مهم پرداخت و تاکید کرد: مجلس خبرگان رهبری مهمترین تصمیم گیری برای رکن انقلاب یعنی رهبری است.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به انتخابی آگاهانه برای برگزیدن نمایندگان در دو مجلس خبرگان و شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: هر برگه رای امانت بزرگ الهی است که باید با دقت و آگاهانه نام کاندیدای اصلح بر روی آن نوشته شود.

 وی افزود: معرفت لازم را نسبت به کاندیداها پیدا کنید و با دقت رای بدهید.

امام جمعه بابل با بیان ویژگی‌های انتخاب کاندیدای اصلح اظهار داشت: به کاندیدایی رای بدهید که در فتنه‌ها قدرتمندانه ازموضع ولایت و نظام دفاع کند.

روحانی ادامه داد: دفاع قدرت‌مندانه از دین را از دیگر ویژگی‌های یک نماینده منتخب دانست و تصریح کرد: کاندیدای اصلح کسی است که برای اسلامیت انقلاب و در دفاع از رهبری انقلاب سینه چاک باشد.

حجت‌الاسلام روحانی تعهد را مهمتر از تخصص عنوان کرد و اذعان داشت: تخصص‌ها هر چند بسیار خوب است اما تعهد به اسلام ، انقلاب و خدمت به مردم بسیار مهم‌تر از آن است.

 وی با انتقاد از تخریب چهره کاندیداها و شایعه افکنی در این عرصه، خاطرنشان کرد: اگر این فضای تخریب گرایانه ادامه پیدا کند، بعدها دامن خود افراد شایعه افکن و تخریب کننده را می‌گیرد.

 امام جمعه بابل با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص خطر عناصر نفوذی در نظام اسلامی، اظهار داشت: یکی از خطرات برای نظام اسلامی، وجود افراد نفوذی در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است که مردم باید در انتخاب خود هوشیارانه اقدام کنند.

 استاد حوزه علمیه با اظهار نگرانی از مشکلات واحدهای تولیدی در کشور و افزایش بیکاری جوانان، خاطرنشان کرد: امروز تولیدی ها با مشکلات متعددی مواجه هستند که عمده مشکلات آنها در خصوص نحوه بازپرداخت بدهی آنها به بانکها و موسسات مالی است.

 وی در پایان گفت: در این فضای رکود اقتصادی، مسئولان بانکها با فشارهای متعدد بر تولید کنندگان روح تولید را در کشور نابود نکنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين