امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/02/20 - 22:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان
تذکرات هیات اجرایی بی تاثیربود:

عدم رعایت قانون از سوی برخی کاندیداهای مجلس در بابل+تصاویر

عدم رعایت قانون انتخابات در سطح شهر بابل توسط برخی از کاندیداها و طرفدارانشان جای توجه و تامل دارد.

به گزارش بابل نوین، در سومین روز تبلیغات انتخاباتی در حوزه انتخابیه شهرستان بابل برخی از کاندیداهای این دوره از مجلس شورای اسلامی حتی با وجود تذکرات اعضای هیات اجرایی انتخابات با رعایت نکردن قانون انتخابات و چسباندن پوستر در محل‌های غیر متعارف و خارج از مکان‌هایی که شهرداری بابل تعیین کرده است به نوعی به قانون دهن کجی کردند.

نکته قابل تامل این است که چگونه کاندیدایی که دم از قانون‌گذاری، قانون مداری و جلوگیری از تخلف دیگران می زند بر افراد ستاد انتخاباتی خود نمی‌تواند تسلط داشته باشد و حتی نمی‌تواند یاران خود را مجاب به اطاعت از قانون نماید.

برخی از این کاندیداها تا بدان جا پیش رفتند که دقیقا در مقابل فرمانداری و حتی بر روی پایه تابلو‌های روبروی مکان‌های تبلیغاتی مشخص شده از سوی شهرداری باز پوسترهای انتخاباتی را بر روی تیر برق، تابلوهای برق و بر روی ایستگاه‌های اتوبوس و حتی دیواره برخی از ادارات نصب کرده‌اند که جای تامل بیشتر دارد.

در این هیجان انتخاباتی هیات اجرایی در حوزه انتخابیه شهرستان بابل(فرمانداری ویژه) در حد توان خود برخی از بنر‌های غیر متعارف را جمع‌آوری کرده است که امیدواریم با شدت بیشتر برخورد نمایند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين