امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/02/26 - 2:08 ذخیره فایل ارسال به دوستان
آخرین نظر سنجی و پیش بینی :

احتمالا انتخابات دو مرحله ای در بابل خواهیم داشت

پیش بینی و نتایج نهایی نظر سنجی های از پنج دوره متوالی رای گیری انتخاباتی

آرا نهایی

به گزارش بابل نوین، در پی پنج دوره نظر سنجی و تحلیل آمار در ماه‌های مهر، آبان، آذر، دی و ( بهمن – اسفند) دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بین کاندیداهای احتمالی و قطعی در بین هواداران و حضور جمعا بیش از ۱۲۸۵۲ رای در کل این پنج مرحله ابتدا ده نفر آخرین رای دهی که در رقابت تنگاتنگ بدست آمد برای علاقه مندان در کنار سایر ماه ها قرار می گیرد و سپس تحلیل نهایی سایت بابل نوین بیان خواهد شد.

نتایج نهایی پنجمین و آخرین  دوره (بهمن و اسفند ماه۹۴):

akharin nazar sanji

نتایج ده نفر اول(اسفند- بهمن)، دی، آذر، آبان و مهر ماه :

nazar-sanji-.mehr94.babol-nomeh-130x4001 نظرسنجی آبان ماه ۲

 

ده نفر اول آذر ماه

نتایج دی ماه مجلس ده نفر اول

akharin nazar sanji - Copy

تحلیل نهایی مجموعه سایت خبری بابل نوین به شرح زیر است :

۱- احتمالا رقابت به دور دوم کشیده خواهد شد و در غیر اینصورت دو کاندیدای منتخب رای قاطعی نخواهند داشت.

۲- احتمالا یکی از کاندیداها در دور اول البته بدون رای قاطع به مجلس خواهد رفت و نفر دوم منتظر نتایج رقابت در مرحله دوم انتخابات خواهد شد.

۳- بیشترین احتمال آن است که یکی از سه گزینه  عابدین مومنی و حسین نیاز آذری و علی نجفی بصورت قطعی انتخاب در مرحله اول انتخاب شوند.

۴- احتمالا آقایان  علی نجفی، مهدی سعادتی، حسینعلی قاسم زاده، علی اکبر ناصری، همت‌الله طاهرنژاد با نفرات قبلی جابجا و شاید هم مشایی جوان به این گروه اضافه و برای رای گیری مرحله بعدی به همین ترتیبی که نام برده شد انتخاب شوند.

۵- به احتمال فراوان با توجه به تعداد شرکت کنندگان و وجود همه سلایق و ظریفیتها از انتخاباتی پویا، شاداب و با مشارکت بالا برخوردار خواهیم بود.

پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین در نهایت از همه ۱۲۸۵۲ رای دهنده در این پنج دوره تقدیر و تشکر می نماید و بر خود می‌بالد که نگهبان اعتماد و رای شما بوده است و خالصانه از پیشگاه خداوند متعال می خواهیم هفتم اسفند۹۴ رامانند همه انتخابات های گذشته برای همه کاندیداها و رای دهندگان روز افتخار و عزت ایران اسلامی قرار دهد و تنها آرزوی مجموعه سایت بابل نوین برای شما عزیزان، سلامتی در سایه آرامش و امنیت را برایتان خواهانیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين