امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/02/26 - 2:24 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در انتخابت پیش رو:

جوانان به کیف‌های انگلیسی نه بگویند!!

به حول قوه الهی جوانان ما 7 اسفند قدم در راه شهدا می گذارند و پای صندوق‌های رای می‌آیند و با انتخابی آگاهانه دین خود را به شهدای پاکمان ادا می‌کنند تا ان‌شالله نمایندگانی مدرس گونه و مجلسی قدرتمند داشته باشیم، بدون کیف‌های انگلیسی!!

n00175101-b

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، روزی‌های تبلیغات رسمی انتخابات به اتمام رسیده و حالا نوبت حماسه سازی مردم عزیزمان برای شرکت در انتخابات فرا رسیده است.

شرکت در انتخابات بنابر فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) یک تکلیف شرعی و ملی می‌باشد.

سپاس یزادان پاک را سزد که انتخابات ۹۴ نیز، شاهد حضور پر شور جوانان در ستادهای مختلف نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بودیم.

زمان انتخاب مجلسی، مردمی فرا رسیده است، حال این جوانان هستند که باید بدانند مجلس باید بتواند در مسائل کلان کشور از منافع ملی پشتیبانی کند چرا که مجلس متشکل شده از نمایندگانی از سراسر کشور که یک ایران کوچک را تشکیل می‌دهد.

مجلس نباید دولتی و نه ضد دولتی باشد بلکه مجلس باید مجلسی مردمی باشد با نمایندگانی که رابط اتصال ایران کوچک به یک پیکر بزرگ باشند.

جوانان باید در نگاه خود به انتخابات از نزدیک‌بینی پرهیز کرده و اجازه ندهند تبلیغات مقطعی و کوته بینانه برخی از کاندیداها، نزدیک‌بینی را در آنها نهادینه کند و نگاه آینده‌نگر را در آنان مخدوش نماید که در نتیجه به مدت ۴ سال کشور عزیزمان از نظر قانونگذاری در زمینه معیشت، امنیت و پیشرفت عقب گرد کرده و خلاء قانون‌گذاری در فضای کشور سایه افکند.

روزی را بیاد بیاوریم که جوانانی از همین سرزمین برای انقلاب به پا خواستند، روزی برای دفاع از این مرز و بوم خون دادند تا استقلال کشور حفظ شود، روزی در برابر فتنه‌ها به پا خواستند و امروز نسل جدیدی از این ملت برای ممانعت از نفوذ دشمن پای صندوق‌های رای می‌آید و لیست اصلح را انتخاب می‌کنند.

بی‌شک لیست اصلح، ضد وابستگی به ساختارهای بیگانه است؛ فهرستی که امریکای‌ها به روی آن لبخند نمی‌زنند؛ فهرستی که در آن عدالت اجتماعی توحیدی و حمایت از اقتصاد داخلی رعایت می‌شود و مسائل جناحی بر مسائل ملی نمی‌چربد، رای به فهرستی که در آن افراد پاک دست، دین‌دار و انقلابی آن را تشکیل می‌دهند.

به حول قوه الهی جوانان ما ۷ اسفند قدم در راه شهدا می‌گذارند و پای صندوق‌های رای می‌آیند و با انتخابی آگاهانه دین خود را به شهدای پاکمان ادا می‌کنند تا ان‌شالله نمایندگانی مدرس گونه و مجلسی قدرتمند داشته باشیم، بدون کیف‌های انگلیسی!!

عزیزان فردای انتخابات فرصتی برای جبران وجود نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين