امروز : جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/03/27 - 19:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار مازندران:سیاست ما در روستاهای مازندران باید روستاهای گردشگری باشد

استاندار مازندران:سیاست ما در روستاهای مازندران باید روستاهای گردشگری باشد

ربیع فلاح‌جلودار پیش‌ از ظهر امروز در نخستین همایش پیاده‌روی بزرگ خانوادگی پنج روستای کُشتله بخش گتاب بابل در زمین ورزشی روستای شوب محله کشتله با تبریک عید فاطمی، اظهار داشت: مازندران از نخستین استان‌های پیشرو کشور است که دین شیعه را پذیرفت و تقارن نوروز با شهادت حضرت فاطمه (س) مسئولیت ما را دو چندان می‌کند.خبرگزاری فارس: ضرورت توجه به گردشگری در روستاهای مازندران

وی با اشاره به اهمیت ورزش در جوامع امروزی، افزود: سیاست دولت در امر ورزش همگانی جزو سیاست‌های مهم و کلان است که ما در استان این سیاست‌ها را دنبال می‌کنیم.

فلاح‌جلودار برگزاری مسابقات کشتی جهان در جویبار و برگزاری نخستین المپیاد ورزشی کارگران کشور در مازندران را از جمله افتخارات ورزشی در مازندران برشمرد و عنوان کرد: کسب ۳۳۳ مدال رنگارنگ قهرمانی و کسب رتبه نخست قهرمانی ورزش کشور از دیگر افتخارات ورزش مازندران است.

استاندار مازندران با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۴ به عنوان سال دولت و ملت ،همدلی و همزبانی گفت: ما از آغازین روزهای سال‌جاری این شعار را محقق کردیم و آغاز حرکت توسعه‌ای براساس همدلی، وحدت و انسجام  در کارهای اجرایی بود.

وی بیان داشت: با توجه به مشکلات و کمبودهایی که در بحث اقتصاد و درآمد داشته‌ایم ۲۰۰ میلیارد تومان برای آب روستایی هزینه کردیم و امسال نیز یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار ردیف استانی و ملی داریم که در حال حاضر نگاه به مازندران نگاه ملی است.

این مسئول از استقرار ۵۵۰ هزار نفر از گردشگران در روستاهای مازندران خبر داد و متذکر شد: باید تلاش کنیم روستاهای مازندران از روستاهای الگو گردشگری در کشور باشد.

فلاح‌جلودار اذعان داشت: در حال حاضر بافت روستایی تغییر نکرده و الگوی خوبی نداریم و همچنان به روش سنتی اداره می‌شود که باید تلاش کنیم شرایط مناسبی به وجود آید، سیاست ما در روستاهای مازندران باید روستاهای گردشگری باشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين