امروز : دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/02 - 16:02 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در پی بارندگی‌ها و سیل اخیر :

جلسه ستاد ویژه بحران درفرمانداری ویژه شهرستان و شهرداری بابل برگزار شد/تصاویر

جلسه ستاد بحران در بابل با حضور همه دستگاه‌های اجرایی مربوط برگزار شد.

ستاد بحران

به گزارش بابل نوین، با بارش نزولات آسمانی و جاری شدن سیل در سطح شهرستان بابل به همین منظور جلسه ای در فرمانداری ویژه شهرستان و شهرداری بابل برگزار شد.

جلسه ستاد بحران فرمانداری بابل صبح امروز با حضور محمدتقی عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، علی اصغر احمدی مدیر کل مدیریت بحران استان مازندران، حسین نیازآذری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، علی پورباقر ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان و روسای سایر ادارات عضو ستاد بحران حضور داشتند به بررسی مسائل پیرامون سیل اخیر، خسارات ناشی از آن، برآورد اولیه خسارات و رفع مشکلات موجود پرداخته شد.

در همین زمینه تصمیماتی از جمله ایجاد و ساخت کانالی با مشارکت شهرداری بابل و مدیریت بحران در منطقه ملاکلا گرفته شدتا آبهایی این منطقه به سمت بابلرود هدایت شود و فرماندار ویزه بابل تسریع کرد این اقدام در سریعترین زمان ممکن صورت پذیرد..فرماندار دستور داد در اسرع وقت این کار باید انجام بشه.

گفتنی است در همین زمینه جلسه ویزه ای صبح امروز با حضور حسین بیژنی شهردار بابل در محل سالن جلسات شهرداری بابل برگزار و تمامی مسئولین دستگاه های مرتبط با امر بحران در شهر بابل حضور داشتند که به بررسی مشکلات در زمینه خسارات، ارائه راهکار جهت رفع مشکلات ناشی از بارندگی، تحلیل و رفع موانع جلوگیری از اینگونه صدمات مالی در مناطق شهری تبادل‌نظری صورت گرفت.

۱ (۱)

۱ (۳)

۱ (۴)

۱ (۶)

۱ (۷)

۱ (۸)

۹

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين