امروز : یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/07 - 1:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان
همزمان با بزرگداشت هفته زن:

جشن میلاد بانوی «آب و آفتاب» در روستای ارمک گتاب برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته زن و ولادت حضرت زهرا (س) در روستای ارمک شهرستان بابل برگزار شد.

ارمک (۱۴)

به گزارش بابل نوین، جشن میلاد بانوی «آب و آفتاب» به همت حوزه خواهران حضرت خدیجه(س) سپاه ناحیه بابل عصر روز گذشته در مسجد جامع ارمک شهر گتاب برگزار شد.

در ابتدای مراسم سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه ناحیه بابل در خصوص جایگاه زن و مادر در جامعه اسلامی نکاتی خدمت حاضران ارائه داد و با اشاره به اینکه عظمت و عزت امروز جامعه مدیون خون شهداست گفت: این مادران و همسران شهدا بودند که با حمایت‌ها و بزرگواری‌هایشان سربازان اسلام را راهی عرصه‌های جنگ مقابل دشمن اسلام و ایران کردند، باید همیشه قدردان این عزیزان بود.

در ادامه برنامه‌هایی از قبیل مولودی خوانی توسط ذاکر اهلبیت ذبیحی و سخنرانی دکتر سفیدچیان کارشناس و مشاور با موضوع عوامل تحکیم خانواده، جایگاه آن در جامعه و ضرورت روابط صمیمانه در بین اعضای خانواده انجام و سپس برنامه نمایش طنزی با موضوع آسیب‌های ماهواره، پخش کلیپ گزارش عملکرد راهیان نور توسط حوزه حضرت خدیجه(س) و اهدای جوایز به قید قرعه به ۷ نفر از بانوان شرکت کننده در مراسم جشن صورت گرفت.

گفتنی است در این مراسم که بیش از ۸۰۰ خانم حضور داشتند از ۳ تن از مادران معزز شهدای ارمک توسط سرهنگ محمدپور فرمانده سپاه بابل تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين