امروز : شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/07 - 2:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
جای تندروها عوض نشود

یک خروار حاشیه در پی حضور احمدی نژاد به آمل!

با اعلام حضور محمود احمدی نژاد در شهرستان آمل این خبر حاشیه های بسیاری را همراه خود آورده است که با نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم بر دامنه آن افزوده می شود.
به گزارش بابل نوین، محمود احمدی نژاد ریاست سابق جمهوری اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روز پنج شنبه آمل است و قرار می باشد در اولین یادواره شهید مدافع حرم مهندس هادی جعفری سخنرانی کند.
این مراسم از سوی ستاد برگزاری مراسمات شهدای مدافع حرم شهرستان هزارسنگر آمل در مصلی بزرگ قدس آمل برگزار می شود.
با اعلام حضور محمود احمدی نژاد در شهرستان آمل این خبر حاشیه های بسیاری را همراه خود آورده است که با نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم بر دامنه آن افزوده می شود.
یکی از کانال های منتسب به اصلاح طلبان آمل اقدام به راه اندازی کمپینی در فضای مجازی  کرده و اعتراض خود را به رییس جمهور سابق کشورمان به سبب حضور در آمل اعلام کرد که جای تعجب دارد اصلاح طلبان از این حضور احمدی نژاد هراسان شده و دست به این کار زدند و این که آیا حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اشکالی دارد و یا باید از فرد یا گروه خاصی اجازه گرفته شود که دست به این کارها می زنند؟؟؟
چهره های نزدیک به محمود احمدی نژاد در شهرستان آمل نیز در مصاحبه با یکی از سایت های محلی حضور رییس سابق جمهوری کشورمان را به دعوت خانواده های معظم شهدای مدافع حرم اعلام کرده و بیان داشتند هدف از این حضور سیاسی نمی باشد اما نزدیکان احمدی نژاد در آمل بیکار ننشسته و نشست هم اندیشی را در راستای برگزاری باشکوه مراسم در یکی از حسینیه های آمل برگزار کردند.
این پایان کار نبود و مصاحبه احمد منفرد فرماندار ویژه آمل با یکی از سایت های محلی فاز جدیدی از حاشیه ها را در فضای مجازی و رسانه های شهرستان و استان کرد.
پس از مصاحبه فرماندار ویژه آمل تعدادی از یادگاران دفاع مقدس و چهره های اصولگرا واکنش نشان داده که مهم ترین آن واکنش سردار احمد کوهستانی بود که در بخشی از نامه خود به فرماندار آمل بیان کرد تندروها چه کسانی هستند؟ اگر شما در روز ۲۴ خرداد فرماندار آمل بودید در مقابل توهین به جایگاه ولایت چه می کردید؟
همچنان دامنه این اعتراض ها به مصاحبه فرماندار ویژه آمل ادامه دارد که بعضی از فعالان سیاسی بیان می کنند انتظار نمی رفت فرماندار آمل چنین موضع گیری داشته باشد که حال امید می رود احمد منفرد صحت و سقم این خبر را با رسانه ها در میان بگذارد.
اما باید توجه داشت دکتر محمود احمدی نژاد به دعوت خانواده های معظم شهدای مدافع حرم شهرستان به آمل می آید و تکریم و گرامی داشت این مراسم بزرگ به سبب آنکه به عنوان یادواره شهید والامقام مدافع حرم صورت می گیرد بر همگان واجب است و دلیلی ندارد عده ای مخالفت خود با سخنران مراسم را عاملی برای وارد کردن هجمه بر یادواره شهید والامقام شهرمان قرار دهند.
شهدا زمینه ساز عزت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و هرچه داریم از این شهدای والامقام است که باید در راستای زنده نگه داشتن نام و یاد این عزیزان کوشا باشیم.
امید می رود گروه های سیاسی و فعالان این عرصه قانون و بصیرت را سرلوحه امور خود قرار داده و از هر مناسبت و برنامه ای برای تاخت و تازهای سیاسی خود استفاده نکنند و بدانند همه ما مدیون خون های پاک شهدا هستیم./کمال نیوز
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين