امروز : شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/08 - 20:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان
از سوی نشر ساقی

بازخوانی مواضع انقلابی رهبر انقلاب در «من انقلابی‌ام» منتشر می‌شود

کتاب «من انقلابی‌ام» که بازخوانی برجسته‌ترین مواضع انقلابی رهبر معظم انقلاب است توسط نشر ساقی منتشر می‌شود.

به گزارش بابل نوین، نشر ساقی کتاب «من انقلابی‌ام» بازخوانی برجسته‌ترین مواضع انقلابی رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بازه زمانی سال‌های ۱۳۶۸ الی ۱۳۹۴ را منتشر می‌کند.

مرتضی مهدوی این کتاب را در دو فصل و هشت بخش گردآوری و تدوین کرده است. در فصل اول به مواردی چون  موضع رهبری در قبال کشورهای غربی (آمریکا و اروپا)، رژیم اشغالگر قدس وحمایت از جریان مقاومت، چالش انرژی هسته‌ای و بیداری اسلامی پرداخته شده است. فصل دوم شامل مواضع رهبری در بعد سیاست داخلی همچون فتنه ۱۸ تیرماه سال ۱۳۷۸، فتنۀ سال ۱۳۸۸، مواضع انقلابی رهبری در قبال مسائل فرهنگی و اهتمام رهبری به تعمیم انقلابی‌گری در همه ارکان و شئون نظام است.

گفتنی است نام کتاب بر اساس سخنرانی معروف رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بهمن ماه ۱۳۹۱ اقتباس شده است. ایشان در بیانات خود فرمودند: «من دیپلمات نیستم،‌ من انقلابی‌ام. حرف را صریح و صادقانه می‌گویم. دیپلمات یک کلمه‌ای را می‌گوید، معنای دیگری را اراده می‌کند. ما صریح و صادقانه حرف خودمان را می‌زنیم، ما قاطع و جازم حرف خودمان را می‌زنیم.» بر اساس این گزارش انتشارات ساقی، کتاب «من انقلابی‌ام» را به زودی منتشر خواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين