امروز : شنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/08 - 23:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک ایرانی نامزد بهترین دروازه‌بان جهان شد

فوتسال

به گزارش بابل نوین، سایت فوتسال پلنت که در پایان هر سال میلادی بهترین بازیکنان مرد و زن جهان را انتخاب می‌کند، پس از معرفی نامزدهای بهترین بازیکن و دروازه‌بان زن جهان این بار نامزدهای بهترین دروازه‌بان سال ۲۰۱۵ جهان را انتخاب کرده است که در این بین نام مهدی مصطفایی دروازه‌بان تیم تاسیسات دریایی به چشم می‌خورد.

البته مصطفی نظری دروازه‌بان اصلی تیم تاسیسات دریایی است و مصطفایی که دروازه‌بان دوم تیم تاسیسات است شاید به دلیل حضور در دیدار پایانی مسابقه‌های فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا که با قهرمانی این تیم همراه شد انتخاب شده‌ است.

همچنین این سایت از تاخیر به وجود آمده در معرفی نامزدها عذرخواهی کرده و دلیل آن را برگزاری مسابقه‌های جام ملت‌های اروپا و جام ملت‌های آسیا عنوان کرده که این دو مسابقه‌ با قهرمانی ایران و اسپانیا به پایان رسید.

۱۰ دروازه‌بان فوتسال برتر جهان که برای این پست نامزد شده‌اند به شرح زیر است:

میودراک آکسن تیوویچ (صربستان) – جیان کارلو راموس رادولفو (برزیل) – لئوناردو دملو ویرالیت (برزیل/قزاقستان) – خسوس هررو پارون (اسپانیا) – گوستاوو لوبو پاراده‌دا (روسیه) – خوان بوسکو مولینا سالینرو (اسپانیا) – نیکولاس سارمینتو (آرژانتین) – استفانو ماماره‌لا (ایتالیا) – مهدی مصطفایی (ایران)‌ – فرانچسکو سدانو آنتولین (اسپانیا)

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين