امروز : چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/09 - 0:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان

چگونه رسوب چربی خون را از رگ‌ها بزداییم؟

چگونه رسوب چربی خون را از رگ‌ها بزداییم؟

برای آنکه توکسین‌ها به کمک خون منتشر شوند، و یا بتوانند خاصیت انعطاف‌پذیری رگ‌های خونی را افزایش داده و آنها را از وجود کلسترول و رسوبات پاک کنند، لازم است که بتوانید رگ‌های خونی‌تان را پاک‌سازی و تصفیه کنید. این کار را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد، از مصرف محصولات و مواد طبیعی گرفته تا استفاده از قرص‌ها.
باید بدانید که تصفیه و پاک‌سازی رگ‌های خونی با انواع داروها می‌تواند کاملا تأثیر معکوس داشته باشد. بنابراین سعی کنید اگر سایر راهکارها جواب نداد از این روش استفاده کنید. با این همه تصفیه و پاک‌سازی خون از رسوبات کلسترول با استفاده از روش‌هایی که در ادامه به آن می پردازیم مطمئن و امن است.
سیر و لیمو، راهکارهای مناسبی برای پاکسازی رگ‌های خونی هستند که می‌توانند کلسترول را کم کرده، دیواره‌ی رگ‌های خونی را مقاوم کرده و خطر بیماری‌های خطرناکی همچون تصلب رگ‌ها را کاهش دهد.
مواد لازم:
۴ حبه سیر
۴ عدد لیمو با پوست
۳ لیتر آب جوش
طرز تهیه:
سیرها را بشوئید و لیموها را به قسمت‌های مساوی ببرید. سپس با استفاده از مخلوط‌کن، هر دو را مخلوط کرده و بگذارید حسابی خرد شود. مخلوط به دست آمده را در یک پارچ آب با گنجایش ۳ لیتر بریزید و آب جوش را به آن اضافه کنید. بعد در پارچ را بگذرارید و مخلوط را به مدت ۳ روز در یخچال قرار دهید. بعد از ۳ روز آن را از صافی عبور داده و داخل فریزر بگذارید. این مخلوط را باید سه بار در روز و حدود ۵۰ میلی‌لیتر و به مدت ۴۰ روز مصرف کنید.
(منبع: medicinenet)

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين