امروز : سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/09 - 1:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان
پیغام سرخ ها برای قاسم حدادی فر

پرسپولیس به بازیکن مورد علاقه اش می رسد؟

قاسم حدادی فر در آستانه جدایی از ذوب آهن قراردارد.

پرسپولیس به بازیکن مورد علاقه اش می رسد؟

گروه ورزش؛اختلاف با مسئولان باشگاه ذوب آهن.شرایط طوری شده که خود قاسم حدادی فر می گوید:«می گویند مقصر همه مشکلات ذوب آهن من هستم.»

به گزارش بابل نوین:  بازیکن کلیدی ذوبی ها که چند وقتی است با مدیران این باشگاه به اختلاف خورده است هنوز از این تیم جدا نشده با پیشنهاد مسئولان باشگاه پرسپولیس روبرو شده است.تقریبا هر سال و در ابتدای فصل نقل و انتقالات حدادی فر در لیست سرخپوشان قرار می گیرد و ذوبی ها هم مانع از انتقال او به پایتخت می شوند.

پرسپولیس به بازیکن مورد علاقه اش می رسد؟اما این بار به نظر شرایط کاملا فرق می کند و این بار خود حدادی فر تصمیم به جدایی گرفته است.سرخپوشان که همیشه دوست داشتند این بازیکن در تیمشان بازی کند این بار فرصت را بیشتر از هر بار بهتر دیده اند تا برای جذب این بازیکن اقدام کنند.

از روزی که حدادی فر با ذوبی ها به مشکل خورده نزدیکان برانکو و پرسپولیس تماس هایی را با این بازیکن که سابقه بازی در تیم ملی را هم دارد برقرار کرده اند.به نظر می رسد این بار اگر قاسم از ذوب آهن جدا شود قطعا به پرسپولیس می رود تا یکی از بازیکنان مورد علاقه پرسپولیسی ها سرانجام در این تیم بازی کند.

حال باید دید که این اتفاق می افتد یا اینکه دوباره ذوبی ها برای اینکه قاسم را به پرسپولیس ندهند اختلاف ها را کنار می گذارند و مانع از رفتن این بازیکن به تیم بزرگ پایتخت می شوند؟

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين