امروز : یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/10 - 2:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان
پیچیده شدن معادله قهرمانی در اسپانیا

مثلث مدعیان لالیگا؛ چه دیدارهایی در پیش است؟

سه هفته پیش و قبل از مصاف بارسلونا مقابل ویارئال، این تیم ۸ امتیاز از اتلتیکو و ۱۲ امتیاز از رئال پیش بود اما با شکست امشب برابر سوسیداد این فاصله به ۳ و ۴ امتیاز کاهش یافته است.


به گزارش بابل نوین، کمتر کسی تصور می کرد که به فاصله سه هفته، معادله قهرمانی در لالیگا اینگونه پیچیده شود. بارسا ابتدا در زمین ویارئال ۲-۲ مساوی کرد در حالیکه نیمه اول را ۲-۰ پیش بود. در بازی بعدی این تیم مغلوب رئال مادرید در ال کلاسیکو شد و امشب هم که در زمین سوسیداد سه امتیاز را از کف داد. بدین ترتیب در پایان هفته ۳۲ لالیگا، بارسلونا با ۷۶ امتیاز اول است، اتلتیکو با ۷۳ امتیاز در رده دوم جای دارد و رئال هم ۷۲ امتیازی است.

در زیر نگاهی داریم به بازی های پیش روی این سه تیم در ۶ هفته پایانی لالیگا


هفته۳۳: ختافه-رئال مادرید…. اتلتیکو-گرانادا…. بارسلونا-والنسیا

هفته۳۴: رئال مادرید-ویارئال…. بیلبائو-اتلتیکو…. دپورتیوو-بارسلونا

هفته۳۵: رایو وایکانو-رئال مادرید…. اتلتیکو-مالاگا…. بارسا-خیخون

هفته۳۶: سوسیداد-رئال مادرید…. اتلتیکو-رایو…. بتیس-بارسلونا

هفته۳۷: رئال مادرید-والنسیا…. لوانته-اتلتیکو…. بارسا-اسپانیول

هفته۳۸
: دپورتیوو-رئال مادرید…. اتلتیکو-سلتا…. گرانادا-بارسلونا

رئال دو بازی خارج از خانه دشوار برابر سوسیداد و دپورتیوو پیش رو دارد و دو بازی خانگی تقریبا سخت این تیم برابر والنسیا و ویارئال خواهد بود. بخصوص وقتی بدانیم که رئال دو سال متوالی است که نمی تواند در خانه بر والنسیا پیروز شود.

بارسا شاید تنها بازی دشوارش بازی برابر دپورتیوو در ریازور باشد. این تیم یک بازی خانگی تقریبا سخت هم برابر والنسیا پیش رو دارد. این امکان وجود دارد که بتیس هم بتواند بارسا را با مشکل مواجه کند.

اتلتیکو نیز یک بازی دور از خانه سخت برابر سلتا در هفته آخر پیش رو خواهد داشت؛ ضمن اینکه بازی خارج از خانه برابر بیلبائو نیز برای این تیم دشوار خواهد بود.

یک برتری مهم بارسا بر رئال و اتلتیکو آنجاست که در نتایج رودررو، آبی اناری ها در مقابل دو رقیب سرسخت خود بهتر عمل کرده اند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين