امروز : شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/11 - 0:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اخلاق در دانشگاه علوم پزشکی مازندران کیلویی چند؟ + سند

اینجا بود که خانواده متوجه بدعهدی مسئولان بیمارستان امام شده، مبلغ 4 میلیون و 250 هزار ریال بابت هزینه های مختلف از جمله کمک به عمران! بهشت رضا پرداختند.

به گزارش بابل نوین، مهدی اربابی نام نوجوان سیزده ساله میاندورودی است که ۱۰ روز قبل به دلیل سقوط از ارتفاع، دچار مرگ مغزی شد و خانواده وی پس از ناامید شدن از بهبود فرزند، تصمیم شجاعانه‎ای برای اهدای اعضای بدن وی به بیماران نیازمند گرفتند.

این خانواده زحمت کش که دار وندار آنان از دنیا سه فرزند بود برای رضای خدا تصمیم به اهدای اعضای بدن نوجوان خود گرفتند و مسئولان بیمارستان امام ساری وقتی این انسانیت آنان را دیدند هزینههای شستشو، تدفین، ایاب وذهاب و آمبولانس را تقبل کردند تا مقدمات کار انجام شود.

با گذشت دو روز از این تصمیم، در حالی خانواده متوفی دلخوش به صحبت آقایان و بدون آمادگی مالی قبلی، منتظر تحویل پیکر فرزند خود بودند توسط مسئولان سازمان بهشت رضا ساری به آنها گفته شد بدون پرداخت هزینه آمبولانس و هزینه های دیگر پیکر تحویل داده نمی‎شود!

اینجا بود که خانواده متوجه بدعهدی مسئولان بیمارستان امام شده، مبلغ ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال بابت هزینه های مختلف از جمله کمک به عمران! بهشت رضا پرداختند… تا بتوانند فرزند خود را تحویل بگیرند….

اخلاق در دانشگاه علوم پزشکی مازندران کیلویی چند؟ + سنداخلاق در دانشگاه علوم پزشکی مازندران کیلویی چند؟ + سند

نکته عجیب اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران که برای انتقال پیکر این نوجوان به تهران با هدف اهدای خداپسندانه اعضا، آمبولانس هماهنگ کرده بودند چطور یادشان رفت یک خودرو نعشکش معمولی برای این خانواده داغدیده اما نوعدوست فراهم کنند؟

ادای احترام و قدردانی کمترین وظیفه ای است که می توان در برابر انسانیت این خانواده ها توسط مسئولات بهداشت و درمان انجام شود./تابناک

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين