امروز : سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/04/26 - 12:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان
انتخابات پر التهاب در بابل؛

راه‌یابی به مجلس به چه قیمتی؟/ با درخواست کاندیدای حقوق‌دان کارگران خدمات شهری شهرداری بابل دستگیر شدند

کارگران شهرداری بابل، که مشغول جمع‌آوری پوسترهای انتخاباتی نصب شده در مکان‌های غیرمتعارف و غیرقانونی در سطح شهر بودند، طی اقدام کاندیدای حقوقدان این حوزه و با دستور مقام قضایی بازداشت شدند.

photo_2016-04-26_08-11-27 - Copy - Copy

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، روزهای پر‌التهاب بابل و جنگ تبلیغات در ورای انتخابات دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهر با رخداد یک خبر وارد فاز جدید شد.

بعد از جریان درگیری‌های لفظی یکی دو عضو شورای‌اسلامی شهر بابل با شهردار در جلسه مربوط به جشنواره بهارنارنج بابل در مورد مسائل پیرامونی انتخابات و شرکت عضو شورای‌اسلامی شهر در ستاد یکی از نامزدهای انتخاباتی و حضور یکی از کارمندان شهرداری به عنوان مجری در ستاد یکی از نمایندگان، که گلایه‌های تند شهردار را در بر داشت، این بار جنگ تبلیغات به عرصه‌های دیگر کشید.

در آخرین نمونه این کش مکش‌های تبلیغات انتخاباتی، شامگاه دوشنبه جمعی از کارگران و پرسنل شهرداری منطقه ۲ بابل در حال جمع‌آوری پوسترهای انتخاباتی نصب شده در مکان‌های غیرمتعارف و غیرقانونی در سطح شهر بودند که بازداشت این افراد با دستور مقام قضایی توسط نیروی انتظامی این شهرستان صورت پذیرفت.

در حال حاضر خانواده‌های این عزیزان در شهرداری بابل تجمع و خواستار حمایت شهردار و آزادسازی همسران و فرزندانشان هستند.

گفتنی است، طبق خبرهای شنیده شده، اتفاق فوق با درخواست از سوی یکی از کاندیداها با هماهنگی قاضی کشیک دادگستری و نیروی انتظامی انجام شد و تعدادی از کارگران و پرسنل زحمت‌کش در حال کار شهرداری بابل تنها به‌دلیل انجام وظیفه قانونی خود بازداشت شدند.

منبع خبر: http://www.bloghnews.com/fa/doc/news/188202

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين