امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
جانشین ناحیه مقاومت بسیج بابل :

حضور با شکوه مردم در مراسم سالگرد رحلت امام‌خمینی(ره) بیعتی دوباره با ولایت‌فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی است+ تصاویر

جانشین ناحیه مقاومت بسیج بابل: حضور با شکوه مردم ولایتمدار ایران اسلامی در مراسم سالگرد رحلت امام‌خمینی (ره) بیعت مجددی با مقام معظم رهبری و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است.

اصلی قلی نیا

به گزارش بابل نوین، سرهنگ محمدصادق محمدقلی‌نیا جانشین ناحیه مقاومت بسیج بابل در مصاحبه با خبرنگار ما از حضور بیش از ۲۲۰۰ نفر از مردم ولایتمدار این شهرستان در بیست‌و هفتمین سالگرد رحلت امام‌خمینی(ره) بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: با توجه به وفاداری مردم عزیز و شهید پرور شهرستان بابل به ارزش‌های انقلاب اسلامی و حضور پرشور در مراسم رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی باید قدردان این حرکت عظیم در قالب زائرین کوی خمینی عزیز بود.

وی افزود: حضور مردم ولایتمدار شهرستان بابل در سالگرد رحلت امام خمینی(ره)  گواه این موضوع است که همچنان در پای ولایت، رهبری و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران با همه مشکلات و سختی‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج بابل ادامه داد: کاروان ۲۰۰ نفره پیاده اعزامی بابل از دیروز در مرقد مطهر امام راحل مستقر شده‌اند و از روز گذشته مجموعه نیروهای خدماتی، پزشکی، امدادی، پشتیبانی و  ترابری این ناحیه جهت رفاه حال این زائرین و سایر زائرین این شهرستان مشغول خدمات رسانی هستند.

این مسئول با اشاره به طی مسیر طولانی کاروان پیاده بابل در شش روز تا حضور در مراسم سالگرد معمار کبیر انقلاب اسلامی تصریح کرد: ادارات، سازمان‌ها و نهادهای مختلف بابل با تهیه وعده‌های غذایی، بسته های مختلف فرهنگی مختلف و حضور مسئولان بابلی  در مسیر راه این عزیزان در این کار بزرگ که ۲۶ سال متمادی ادامه دارد مشارکت و همکاری داشتند تشکر کرد.

قلی‌نیا ادامه داد: حضور سالخوردگان، میانسالان و جوانان در این کاروان پیاده نشان از عرض ارادت قلبی به خمینی کبیر و مقام معظم رهبری است و باید این گونه حرکات ارزشمند را به عنوان الگو را در فضای امروز جامعه ترویج دهیم.

 کاروان‌های اعزامی از بابل در قالب یک کاروان پیاده، ۸۲ دستگاه مینی‌بوس، ۴ دستگاه اتوبوس یک دستگاه آمبولانس در مراسم حضور داشتند.

گفتنی است مصاحبه فوق صبح امروز قبل از مراسم سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله) در حرم امام خمینی (ره) تهیه شده است.

۱

۲

۳

۴

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين