امروز : یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسابقات تکواندوی قهرمانی بسیج خواهران بابل+ تصاویر

مسابقات تکواندوی قهرمانی بسیج خواهران ویژه گرامیداشت شهدای مدافع حرم و سالگرد رحلت امام (ره) در بابل برگزارشد.

ورزشکاران تکواندو اصلی

به گزارش بابل نوین، به همت تربیت‌بدنی ناحیه مقاومت بسیج بابل یک دوره مسابقات قهرمانی تکواندو ویژه خواهران نوجوان بسیجی این شهرستان در سالن ورزشی این ناحیه برگزار شد.

در پایان این مسابقات سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل با تشکر از حضور ورزشکاران خواهر در عرصه‌های فعالیت‌های مختلف فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان، استان و کشور تعمیم روحیه ورزشکاری را در جای‌جای زندگی شخصی و اجتماعی خواستار شد.

وی افزود: با توجه به مشکلات موجود در جامعه و مباحث پیرامونی در فضای مجازی که امروزه به شدت جوان و نوجوان ما را تهدید می کند ورزش یکی از بهترین راه های در امان ماندن از این مشکلات است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل ادامه داد: خمینی کبیر(ره) آن پیر فرزانه با این جمله که “من ورزشکار نیستم ولی ورزشکاران را دوست دارم ” از جایگاه و اهمیت ورزش و ورزشکاران در جامعه سخن گفت و کارکردهای فرهنگی ورزش نیز برای همه جامعه شناسان روشن است.

این مقام مسئول در پایان از خواهران بسیجی ورزشکار خواست با الگو قراردادن سیره اهل بیت در زندگی همچنان در صحنه‌های ورزشی و علمی بدرخشند و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی را که خون بهای شهیدان بسیاری از جمله شهدای مدافع حرم است را پایدار و پر صلابت نگه دارند.

گفتنی است این دوره از مسابقات به‌مناسبت بزرگداشت شهدای مدافع حرم و ویژه گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام راحل عصر دیروز با حضور علاقه‌مندان و رزمی‌کاران خواهر رشته تکواندو در سالن تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج بابل برگزار شد.

۱ (۱)

۱ (۲)

۱ (۳)

۱ (۴)

۱ (۵)

۱ (۶)

۱ (۷)

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين