امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس سازمان بسیج هنرمندان مازندران:

آغاز به کار دبیرخانه نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج + فراخوان جشنواره

رییس سازمان بسیج هنرمندان مازندران از آغاز به کار دبیرخانه نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج در این استان خبر داد.
 سعیدی۱
به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، قهرمان سعیدی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: سازمان بسیج هنرمندان کشور در راستای تقویت هنر هنرمندان متعهد ایران اسلامی و کشف استعدادهای نوظهور طبق سنوات سال‌های گذشته امسال نیز سه الی چهار جشنواره در دستور کار دارد.
وی افزود: یکی از شاخص‌ترین رشته‌های هنری که فعالیت گسترده در کانون های شهرستانی این سازمان دارد و در شش سال اخیر توانسته جوایز متعددی را در جشنواره ها کسب کند هنرمندان و نویسندگان عرصه ادبیات داستانی هستند که امیدواریم شاهد خلق آثار فاخر و ادامه این موفقیت‌ها باشیم.
رییس سازمان بسیج هنرمندان مازندران ادامه داد: در همین راستا نهمین جشنواره سراسری ادبیات داستانی بسیج با هدف شناسایی استعدادهای درخشان در هنر نویسندگی و ارتقاء بخشیدن به ادبیات داستانی متعهد برگزار می‌شود.
این مسئول با اشاره به موضوعات مطرح شده در خلق اثر از سوی دبیرخانه مرکزی، این موضوعات را از دغدغه‌های فرهنگی مسئولان کشور دانسته و تصریح کرد: با توجه به شرایط سیاسی و اجتماعی که امروز ایران اسلامی در آن وجود دارد هنرمندان متعهد به انقلاب اسلامی و ایران بهترین افراد برای ترویج اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و مطمعنا هنرمندان نیز مانند سایر اقشار جامعه بر رسالت خویش در این زمینه واقف و به نحو شایسته به آن عمل می‌کنند.
سعیدی در پایان افزود: با توجه به سیاست‌های ابلاغی سازمان مرکزی بسیج هنرمندان، نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج به صورت متمرکز برگزار و علاقه‌مندان به دو صورت مستقیم به دبیرخانه مرکزی و یا به دفاتر کانون های بسیج هنرمندان در سراسر استان مازندران مراجعه و آثار خود را با رعایت شاخص‌های مطرح شده در پوستر و برشور جشنواره تحویل دهند.
گفتنی است انجمن ادبیات داستانی سازمان بسیج هنرمندان مازندران در هفتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج سال۹۱ رتبه دوم کشور و در آخرین (هشتمین) دوره سال۹۳ رتبه اول کشور را در بین تمامی استان‌های کشور به خود اختصاص داد و به عنوان موفق‌ترین انجمن ادبیات داستانی بسیج کشور شناخته شد.

 photo_2016-06-13_11-14-40

photo_2016-06-13_11-14-49

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين