امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/04/07 - 17:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سران سعودی و رهبران عربی! از صدام عفلقى و محمدرضا پهلوى عبرت بگیرند

به گزارش بابل نومه،حجه الاسلام و المسلمین دکتر تقی پور امام جمعه بخش گتاب با اشاره به مواضع اخیر شورای همکاری خلیج فارس و حمله عربستان به یمن با استفاده از  بیانات حضرت امام خمینی‏(ره) به عاقبت شوم عربستان در صورت عدم عبرت گیری از زندگی صدام و شاه ایران اشاره نمودند.۱۲۱۳۷۵۶۵۰۲۲۴

وی بیان داشت که دولتهاى منطقه که همچون صدام بدبخت، آلت دست آمریکا شده‏ اند و براى رضاى آمریکا و اسرائیل و براى حفظ منافع آنها به‏ ویژه آمریکا مى‏ خواهند خود را به خذلان اخروى و هلاکت و ننگ دنیوى دچار کنند.

وی افزود که من به آنها نصیحت می ‏کنم که با جمهورى اسلامى که تنها قدرت بزرگ و برومند منطقه است، دوستى کنید و مطمئن باشید که آمریکا در شدتها و گرفتاریها به شما کمک مؤثر نخواهد کرد.

امام جمعه بخش گتاب به دولتها و حکومتهاى منطقه، خصوصاً به عربستان و کویت گوشزد کرد که همه آنها در ماجراجوییها و جنایاتى که آمریکا می ‏آفریند، شریک جرم خواهند بود.

وی افزود مسلمانان باید بدانند تا زمانى که تعادل قوا در جهان به نفع آنان برقرار نشود، همیشه منافع بیگانگان بر منافع آنان مقدّم مى‏ شود و هر روز شیطان بزرگ، به بهانه حفظ منافع خود، حادثه‏اى را به وجود مى‏ آورند.۵۴۳

گتاب یکی از بخش های شهرستان بابل در استان مازندران است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين