امروز : چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئولان فرهنگی و انتظامی مازندران!

بیلبوردهای تبلیغاتی مازندران را دریابید

در میان عدم توجه مسئولان فرهنگی و انتظامی، ترویج شخصیت‌های هنری ضد دینی از دریچه تبلیغات برای محصولات خارجی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل زیبنده مردم ولایتمدار مازندران نیست.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ،این روزها شاهد حضور تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی متفاوت و متعدد در برخی از شهرهای استان مازندران هستیم که علاوه بر تغییر مبلمان شهری و مغایرت با فرهنگ عمومی و بومی دیار علویان، بر تغییر در نگاه بصری افراد و ترویج گفتمان ضد دینی تاکید دارد.

در آخرین نمونه از این نوع تبلیغات یکی از شرکت‌های فروش مبل، که نمایندگی شرکت تولیدی مبل ترکیه‌ای را در داخل ایران دارد، علاوه بر تبلیغ محصول خارجی که تولیدات داخلی آن به مراتب باکیفیت‌تر از نوع خارجی در کشور وجود دارد آن‌هم در سال اقتصادمقاومتی، اقدام‌ و عمل به تبلیغ و استفاده از چهره بازیگری پرداخته که در سریال ضد ایرانی و ضد اسلامی حریم سلطان یکی از دو نقش اصلی این سریال را برعهده داشته است.

حال سوال اینجاست که متولیان فرهنگی کشور و مازندران چگونه بر بیلبوردهای تبلیغاتی نظارت دارند که این‌چنین قبح‌شکنی بصورت رسمی در جامعه اسلامی و دیار علویان، که شهدای بسیاری برای این انقلاب و ارزش‌های اسلامی داده است، به راحتی از دیدشان مصون می‌ماند و یا شاید هم بی‌تفاوت به این نوع تبلیغات مجوز می‌دهند؟

جهت اطلاع مسئولین تابلوی فوق‌الذکر، که یکی از تابلوهای تبلیغاتی این شرکت با نقش مذکور است، در جاده بابل به بابلسر بالاتر از فرش البرز سابق در حوزه استحفاظی هادی‌شهر قرار دارد که امیدواریم با بررسی و نظارت دقیق‌تر شاهد جمع‌آوری بیلبورد مذکور و سایر بیلبوردهای این شرکت که نقش بازیگر ضد دینی را تبلیغ می‌کنند، باشیم.

خالی از لطف نیست که یادآور شویم صدور مجوز محتوای تبلیغات در بیلبوردها و تابلوها، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در استان‌ها نیز ادارات کل مربوطه می‌باشند و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هر استان اختیار صدور مجوز و یا غیر آن را دارند، حتی اگر یک محتوایی در همه استان‌ها بتواند مجوز اخذ کند و در یک استان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آن استان صلاح نبیند،می‌تواند به آن محتوا مجوز ندهد. بدین جهت، ارشاد استان نیز باید در قبال این تابلوها و بیلبوردها پاسخگو باشد.

۲
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين