امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۲۳:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

حقوق بشر آمریکایی دروغی بیش نیست

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: جریان شیمیایی حلبچه و حادثه انفجار هفت تیر شاهد و گواه این مطلب است که حقوق بشر آمریکایی دروغی بیش نیست و سازمان‌های جهانی بحث حقوق بشر را شوخی گرفته، دنباله‌رو آمریکا کار خاصی انجام نمی‌دهند.

۵۲۲۹۹۹

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ  حجت‌الاسلام ناصر شکریان در گفت‌و‌گو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: جنایات متعددی که در این هفته توسط دست‌نشانده‌های آمریکا و دیگر قدرت‌های پوشالی تحت حمایتش انجام شد، مانند جریان شیمیایی حلبچه و حادثه انفجار هفت تیر شاهد و گواه این مطلب است که حقوق بشر آمریکایی دروغی بیش نیست و سازمان‌های جهانی بحث حقوق بشر را شوخی گرفته، دنباله‌رو آمریکا کار خاصی انجام نمی‌دهند.

وی افزود: امروز هم جنایاتی که اتفاق می‌افتد هرکجا به نفعشان باشد سازمان حقوق‌بشر هست، هرکجا که نباشد این سازمان‌ها نیستند و سکوت می‌کنند، در شرایط کنونی این سازمان‌ها بازیچه دست قدرت‌های سازمان ملل علی‌الخصوص آمریکا شده‌اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران ادامه داد: امروز می‌بینیم که سازمان‌ملل تصمیم گرفته بود راجع‌به وضعیت کشتار در یمن بیانیه صادر و عربستان را جنایتکار و ناقض حقوق بشر معرفی کند، اما با نفوذ آمریکا و پول‌های عربستان صعودی منتفی می‌شود و سایر سازمان‌های حقوق بشری هم سکوت می‌کنند.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به این نوع برخوردها و عمل نکردن آمریکا و دیگر سازمان‌های حقوق بشری به قانون‌های خود عملا باید این مسئله را به تاریخ سپرد.

شکریان افزود: البته مردم ایران اسلامی با توجه به بینش سیاسی بالا و سابقه بد آمریکا و دست‌نشانده‌هایش در داخل و خارج از کشور آگاه هستند و امیدواریم با ظهور امام زمان(عج) و پرچم‌داری عدالت محوری که ایران اسلامی در جهان به‌دست گرفته با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری معنای واقعی حقوق بشر تحقق پیدا کند.

وی با اشاره به مسئولیت سنگین فعالان و مبلغان دینی در این زمینه اظهار کرد: یکی از وظایف همه مبلغین دینی و فعالین فرهنگی در توجه خاص به شناساندن چهره واقعی حقوق بشر امریکایی به مردم است، خصوصا در هفته‌ای که به نام سازمان حقوق‌بشر آمریکایی کمپین راه افتاد، ما یک اسلام ناب محمدی داریم یک اسلام آمریکایی و این نیز از همان مغوله است که حقوق بشر را هم به نفع خود می‌زنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پایان گفت: بصیرت‌دهی مبلغان و دادن هوشیاری به مردم جزو وظایف اصلی سیاسی فرهنگی در این هفته است تا با دادن هوشیاری و بصیرت‌افزایی به مردم جهت شناخت بیشتر و یادآوری تاریخ ظلم‌های آمریکا به مردم این سرزمین وظیفه خود را درست انجام دهند، همه مبلغان و فعالان فرهنگی باید مانند مقام معظم رهبری به‌هنگام حرفشان را بزنند و جهت روشنگری مردم از فرصت ماه مبارک رمضان نهایت استفاده را ببرند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين