امروز : یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/04/07 - 23:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام جمعه بابلکنار : بیانیه سوئیس یک حادثه تاریخی است

به گزارش بابل نومه : امام جمعه بابلکنار گفت : بیانیه سوئیس و مذاکرات پی در پی و سخت تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران با کشورهای ۵+۱ در ایام نوروز یکی از حوادث تاریخی انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام عباس بابائیان روز دوشنبه در ادامه  فعالیت سایت هسته ای ایران در نطنز و دیگر نقاط کشور را بعد از مذاکره نفس گیر تیم هسته ای ایران را از دست آوردهای مهم ایران برشمرد و افزود: اربده کشی های رییس جمهوری آمریکا و اسرائیل نشان ازضعف آنها و پیروزی ملت ایران دارد.

وی بیان داشت: خوی درندگی و استکباری اروپایی و غربی معمولا توسعه طلبی و باج خواهی است ولی با این همه تیم مذاکره کننده ایران که قابل اعتماد و موجه بوده اند، با اعتماد به دنیا نشان دادند که درصدد ساخت بمب اتم نیستند بلکه این محصول برای رفع نیازهای پزشکی، صنعتی بوده است.

وی بابیان اینکه نباید حتی با بیانیه سوئیس نسبت به اقتصاد مقاومتی بی توجه بود؛ اظهارداشت: دشمن همیشه درصدد از بین بردن رقیب است لذا راه نجات ایران برای جلوگیری از وابستگی تکیه براقتصاد مقاومتی است.

بابائیان تحریم را یکی از موانع ارتباط بین کشورها برشمرد و افزود: رفع تحریم در توافقات و معاملات اقتصادی نقش مهمی دارد و در کسب و کار مردم و سرمایه گذاران موثر می باشد.

وی افزود : سرمایه گذران، تجار و دولت برای صادرات از تولیدات داخلی استفاده کنند و این وابستگی کشورمان را به استکبار کاهش می دهد.

بابلکنار یکی از بخش های شهرستان بابل در استان مازندران است

دیدگاه بینندگان
  • رضا

    تاریخ : 8 - آوریل - 2015

    از خبر گزاری فارس کپی کردی ییییییییییی،اقلا زنگ میزدی به دفتر امام جمعه یا میرفتی تو سایتش تیترو تغییر میدادی یه متن دیگه مینوشتی،چی فک کردی ،ملت نفهمن،خیلی زرنگی،باشه شما زرنگ،ما نفهم،ولی این کارت یعنی دزدی خبری!!!!!!!!!اسمش همینه دزدی


    پاسخ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين