امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/07/03 - 11:26 ذخیره فایل ارسال به دوستان
روایت فعال رسانه مازندران در همایش تبیین حقوق بشری آمریکا:

آمریکا پس از قبول آتش‌بس از سوی ژاپن به این کشور حمله اتمی کرد/ ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران نتیجه حقوق بشر آمریکایی است

فعال رسانه‌ای مازندران گفت: آمریکا چندروز پس از آتش بس به ژاپن حمله کرد، برای اینکه به اهداف از پیش تعیین شده خویش در این کشور نرسید.

امام زاده

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ،محمد اسماعیل امامزاده در مراسم حقوق بشر آمریکایی که از سوی پایگاه خبری تحلیلی بلاغ مازندران در سالن معاونت بهداشتی درمانی استان مازندران با حضور خانواده‌ شهداء و گروه‌های مختلف مردمی و نیز تشکل‌های اجتماعی و فعالان رسانه‌ای استان مازندران برگزار شد اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی ایران محصول سیاست حقوق بشری آمریکا هستند.

وی تصریح کرد: آمریکا از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل خوی تجاوز و زیادت‌طلبی با این انقلاب و مردم مسلمان و انقلابی کشورمان مشکل جدی  داشت که همه چالش‌ها به حوزه تعارض ذاتی نظام غربی با ذات اسلام برمی‌گردد.

این فعال رسانه‌ای در ادامه خاطرنشان کرد: از روزهای آغازین انقلاب اسلامی ایران خصومت سیاست مداران امریکا با ملت ایران تداوم یافت، و تاکنون جز توطئه و جنایت و بدعهدی نسبت به مردم ایران از آمریکا چیزی دیده نشد.

امام زاده ادامه داد: آمریکا در اقصی نقاط جهان به دنبال تامین منافع خویش است و برای این دغدغه از هیچ جنایاتی فروگذار نکرده و نمی‌کند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر آمریکا در ۱۵۱ کشور جهان دارای پایگاه نظامی با حضور بیش از یک میلیون نظامی است، در ۴۸ کشور جهان دارای زندان است و در بسیاری از کشورهای هم پیمان خویش زندان‌های مخفی برای رسیدن به اهداف خویش ایجاد کرده که در برخی از این کشورها حتی سران آنها از وجود چنین زندان‌هایی خبر ندارند.

وی با اعلام اینکه با بررسی ریشه‌ای اقدامات آمریکا علیه بشریت به اقدامات چندش آوری می‎رسیم که در آن قتل، کشتار، کودک کشی به وفور دیده می‎شود.

این فعال رسانه‌ای یادآور شد: با بررسی جنایات آمریکا در ویتنام هنوز آثار سوء جنایات این کشور وجود دارد، ۶۷۰ هزار کودک ویتنام به دلیل مواد سمی که نیروهای این کشور علیه مردم استفاده می‎کردند دارای مشکلات جسمی حرکتی هستند.

امامزاده گفت: سازمان ملل به دلیل دست نشانده بودن و احاطه‌ای که این کشور به این سازمان دارد، به راحتی از کنار جنایات آمریکا می‎گذرد.

وی در ادامه به ابعاد دیگر از جنایات آمریکا در ژاپن نیز اشاره کرد و یادآور شد: چند روز قبل از حمله اتمی آمریکا به ژاپن، امپراطور این کشور اعلام تسلیم کرده بود، ولی آمریکا به دلیل اینکه منافع خویش را در این کشور در خطر می‌دید اقدام به بمباران هسته‌ای دو شهر بزرگ ژاپن کرد.

این فعال رسانه‌ای یادآور شد: در کشور ما جنایات‌های بی شماری از سوی امریکا علیه مردم ایران انجام شد، با وجود این جنایات برخی‌ فکر می‌‎کنند که می‎توانیم با شیطان بزرگ در کنار هم قرار گیریم.

وی در ادامه تاکید کرد: امکان پیوند شیطان و پیروان دین خدا وجود ندارد، شیطان به دلیل عدم اطاعت از خداوند از دستگاه الهی طرد شد، آمریکا شیطان نیز همانند شیطان است، شیطان قسم خورد که دشمن انسان تا آخرین لحظات حیات باقی بماند و بر این سوگند خود پایدار است، آمریکا به تعبیر امام خمینی(ره) شیطان بزرگ است، قرار گرفتن شیطان و انسان خداپرست در کنار هم در هیچ شرائطی وجود ندارد و ممکن نیست.

امامزاده با اعلام اینکه برخی افراد فکر می‏‌کنند که با کنار آمدن با آمریکا می‏‌توانیم از ظرفیت نظام سلطه برای تامین منافع خویش استفاده کنیم، گفت: آیا شیطانی که قسم خورد انسان را نابود کند، حاضر می‎شود که نظام اسلامی از ظرفیتش برای اهداف متعالی که خداوند تعیین کرده است، استفاده کند؟.

وی تاکید کرد: برای معرفی چهره واقعی شیطان بزرگ آمریکا باید به صورت جدی چهره تلاش شود تا سیمای واقعی امریکا به خوبی برای مردم به ویژه نسل جوان نشان داده شود.

مدیرکل سابق کتابخانه‌های عمومی مازندران در ادامه به ساقط کردن هواپیمای مسافربری کشور ما توسط ناو آمریکایی گفت: ۲۹۰ نفر در این اقدام ددمنشانه آمریکا جان‌شان را از دست دادند، سران آمریکا به جای عذرخواهی به فرمانده این ناو نشان شجاعت داده این فرمانده خبیث را همچنان تحت حمایت خود دارند.

وی با اعلام اینکه رهبر انقلاب اسلامی بیان فرمودند سران این کشورها با وجود اقدامات شیطانی که انجام دادند در تولید محتوا به صورت تهاجمی با کشورها برخورد می‎کنند، اظهار کرد: آمریکایی‌ها با ما به صورت طلبکارانه برخورد می‎کنند و اگر امتیازاتی در این راه به دست آورند ناشی از برخورد فعالانه خود و برخورد منفعلانه مسئولان ما است.

امامزاده در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکا به دلیل سیاست خصمانه عضو هیچ کنوانسیون حقوق بشری سازمان ملل نیست، و معتقد است که منشور فرهنگ ما باید دست مایه کنوانسیون‌های جهانی باشد.

وی اضافه کرد: در هفته قوه قضائیه بحث حقوق بشر آمریکایی مطرح شد تا قوه قضائیه به صورت جدی اقدامات و جنایاتی را که آمریکا علیه کشور ما انجام می‎دهد را با قوت و قدرت بیشتری در سطح جهانی مطالبه کند و در دادگاه‌های بین‌المللی جنایاتی که این کشور علیه مردم ایران انجام داد را به خوبی پیگیری کند.

این فعال رسانه‌ای در پایان گفت: باید هفته تبیین حقوق بشری آمریکا به صورت مطالبه جهانی مطرح شود به این دلیل که جنایات این کشور در همه نقاط جهان پراکنده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين