امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/07/03 - 12:02 ذخیره فایل ارسال به دوستان

به احتمال زیاد چهارشنبه عید فطر است

حجت‌الاسلام موحدنژاد، عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: در غروب روز سه شنبه ۲۹ ماه مبارک رمضان بیش از ۱۵۰ گروه برای رویت ماه شوال اقدام خواهند کرد.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام موحدنژاد، عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در نشست خبری خود که صبح امروز برگزار شد، گفت: در غروب روز سه شنبه ۲۹ ماه مبارک رمضان بیش از ۱۵۰ گروه برای رویت ماه شوال اقدام خواهند کرد.
وی با بیان اینکه پیش بینی این است که اگر شرایط جوی مساعد باشد، مشکلی برای رویت در سه شنبه نخواهیم داشت، افزود: اگر گزارش مورد اطمینان بر رویت هلال ماه در نقاط مختلف کشور برسد و اگر نتیجه خلاف تقویم ثابت شود، مسئله را به اطلاع مردم خواهیم رساند.
وی ادامه داد: پیش بینی ما این است که روز چهارشنبه روز عید سعید فطر خواهد بود و اگر نتیجه خلاف انچه در تقویم باشد به اطلاع مردم میرسد.
عصو ستاد استهلال دفتر مقام معطم رهبری درباره کیفیت اقدامات گروه ها برای رویت ماه گفت: اگر جایی هوا مساعد بوده باشد و گروه ها ندیده باشند، شبهه ایجاد میشود که کسانی که دیده اند ایا واقعا ماه رویت شده است و یا اینکه فرد دچار توهم در رویت شده است چرا که رویت با توهم با رویت قابل قبول علمی فرق دارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين