امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/07/05 - 12:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس کمسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر:

امشب فینال مسابقات کشتی جام رمضان یادواره شهدای مدافع حرم در بابل برگزار می‌شود

امشب فینال مسابقات کشتی جام رمضان یادواره شهدای مدافع حرم در بابل برگزار خواهد شد.

شکری پور

به گزارش بابل نوین،  علی شکری‌پور صبح امروز در مصاحبه با خبرنگار ما با اعلام خبر برگزاری مسابقات کشتی جام شهدای مدافع حرم اظهار کرد: این مسابقات که با حضور بیست تیم از باشگاه‌های بابل و دیگر شهرهای مطرح و صاحب کشتی مازندران در حال برگزاری است.

وی افزود: مانند سال‌های گذشته با توجه مقوله مدیریت ورزش و تزکیه نفس با هدف سپاس از مقام شامخ شهدای مدافع حرم که پهلوانان واقعی امروز همه عرصه‌ها هستند و ترویج فرهنگ از خود گذشتگی و پهلوان مداری در کشتی مسابقات جام رمضان امسال با عنوان این شهیدان برگزار شد.

رییس کمسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر بابل برگزاری مسابقات باشگاه‌های رشته‌های مختلف ورزشی در سطح استان مازندران را در جهت ارتقای کیفیت ورزش قهرمانی مفید دانست و تصریح کرد: با توجه به کمبود منابع مالی در ادارات و سازمان‌های ورزشی و حتی فرهنگی در استان و کشور در شرایط کنونی بهترین راه برای ادامه رشد و شکوفایی نوجوانان و جوانان در عرصه ورزش همکاری چند مجموعه اداری و خدماتی در کنار اسپانسرهای مختلف در جهت برگزاری مسابقات باکیفیت راه درستی است که امروز می‌توان پیش روی مدیران ورزشی قرار داد و از همین منظر باشگاه فرهنگی ورزشی آزادگان بابل با مشارکت سیدرضا سیف‌الله‌پور رییس هیات مدیره کارخانه نگین فسفات شمال این دوره از مسابقات را با کیفیت مثال زدنی برگزار کنیم.

وی ادامه داد: اصل برگزاری مسابقات برمحور پهلوانی و تشکر از کسانی که منش بزرگ‌مردی را حفظ کرده‌ در این مسیر حضور موثر داشته‌اند انجام شده است.

مدیر باشگاه آزادگان بابل در پایان ضمن تقدیر از حضور پیشکسوتان، مسئولان و ورزشکاران در این دوره از مسابقات یادآور شد: این مسابقات با حضور بیش از ۳۰۰ ورزشکار در ۲۷ وزن و ۴ رده سنی امشب فینال خود را از ساعت ۲۲ در سالن تختی بابل برگزار، منتخبین نهایی شناخته و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين