امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/07/30 - 22:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان
انتقاد و نصیحت آیت‌الله معلمی به نوه امام خمینی(ره):

حرف دل مردم از حلقوم فرزند شایسته ملت

در مراسم پانزدهمین سالگرد آیت‌الله‌العظمی صالحی مازندرانی، آیت‌الله علی معلمی طی سخنانی در مصلای قائم‌شهر، با خیرمقدم سخنران این مراسم، حجت‌الاسلام سیدعلی خمینی، نوه حضرت امام(ره)، شجاعانه مطالبی را مطرح کرد، که مورد استقبال حضار قرار گرفت.

۷T3A0708

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، در این مراسم، آیت‌الله علی معلمی با گرامیداشت مناسبت شهادت امام‌صادق(ع) و پانزدهمین سالگرد ارتحال آیت‌الله‌ العظمی صالحی‌‌مازندرانی وخیرمقدم‌گویی به حجت‌ الاسلام سیدعلی خمینی، نوه امام(ره)، واقعیت‌هایی را که مدت‌هاست ذهن و دل ملت ایران بویژه مازندرانی‌های ولایی را به خود مشغول کرده، را بیان داشت.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری از نوه امام خواست تا ضمن ابلاغ سلام و دعای مردم مازندران به سیدحسن خمینی، از ایشان بخواهد تا به پیام مردم ایران و مازندران در تبعیت از رهبری و تبری‌جستن از سران فتنه، که رهبر معظم انقلاب فتنه را خط قرمز نظام دانسته‌اند، توجه جدی و عملی کنند.

امام جمعه قائم‌شهر با بیان این‌که شما عزیزان، برادران  و نوه‌ها ادامه‌دهنده راه امام هستید و دوست داریم عزیز و آقای ما باشید، به شرطی که پاسداری از خط امام و اهلبیت و تبعیت از اندیشه نورانی امام را حفظ کرده باشید، اظهار کرد: عزیزان من! مگر نمی‌دانستید که تصمیم مجلس خبرگان در تعیین جانشین شایسته حضرت امام بر اساس اشاره همان عبد صالح تازه سفر کرده بود. پس چرا در برابر جفای عده‌ای بریده از خط امام سکوت می‌کنید؟ چرا فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ را محکوم نکردید؟ با سران آن غائله مصاحبت دارید. سکوت در برابر آنها قطعاً همراهی با آنها است و پیامد دارد. فتنه‌گران قانون‌شکنی کردند و برای ملت و نظام هزینه به وجود آوردند و دشمنان را شاد کردند. چرا سکوت؟.

ابوالشهیدین با اشاره به این‌که باید به شما عرض کنیم انقلاب و همه دستاوردهایش یادگار امام است، همه امام‌باوران باید در نگهداری آن بکوشند، برای کمک به ولایت فقیه چه می‌کنید؟، اضافه کرد: امام بزرگوار ما بزرگ‌تر از هر رهبر دیگری، بیش از آنکه توقع گسترش بارگاه خود را داشته باشد، توقع حفظ این میراث بزرگ را دارد که ولایت فقیه است. مردم برای ادامه راه او خسته نشده‌اند و هنوز اگر به شهادت می‌رسند، برای دفاع از دستاوردهای انقلاب است.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری خطاب به حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی یادآور شد: به حاج حسن آقا سلام من را ابلاغ کن. بفرمایید و بپرسید چه پاسخی برای امام آماده کرده است که در این انتخابات اخیر خبرگان در استان مازندران از عالم و مجاهد جانباز ۵۰ درصد آیت‌الله سیفی و یار کوچک روزگار تبعید امام چشم پوشیده و او را کنار گذاشته و با لیستی که از بیرون تهیه شده همراهی کرده است.

آیت‌الله علی معلمی به مورد دیگر اشاره داشت و عنوان کرد: چرا در برابر فیش‌های حقوقی کذایی که داد رهبری را درآورد ساکتید؟ چرا برای دفاع از ماهیت نظامی، که امام راحل طراح آن است، فریاد نمی‌زنید؟ اگر کسانی از بیرون با دشمن خارجی همراه شوند نباید توقع رحمت و بخشش برای آنها داشت. هم سویی با بیگانگان و دشمنان خیانت به آرمان‌های امام است. چرا صحیفه نور تجدید چاپ نمی‌شود؟.

این سخنان، که مورد استقبال مردم مازندران قرار گرفت، از سوی حجت‌الاسلام سیدعلی خمینی با رعایت کمال ادب ضمن تائید این نکته که احترام مردم به خاندان حضرت امام(ره) بواسطه عظمت آن پیر سفرکرده، بیت حضرت امام(ره) را تابع و پیرو رهبری دانست و گفت: ما همیشه در کنار رهبری بودیم و نوکر ایشان هستیم.

نوه حضرت امام(ره)، با تاکید بر مراتب ارادت خود نسبت به آیت‌الله علی معلمی، جریان‌های انحرافی را مورد اشاره قرار داد و گفت: ما خبر داریم کسانی نشستند در خارج از کشور برنامه‌ریزی کردند و یک‌سری دنباله‌رو داخلی با یک‌سری اغراض سیاسی قصد دارند که ایشان (سیدحسن خمینی)  را از رهبری و نظام جدا کنند. برنامه دارند برای این مسئله.

حجت‌الاسلام سیدعلی خمینی با ریختن آب پاکی روی دست جریان‌های غیراصیل و فرصت‌طلب اظهار کرد: برخلاف نظر دشمنان ما، نظام ما محکم‌تر از همه سال دارد به جلو می‌رود. در ۲۰۰ سال گذشته، ایرانی به قدرتمندی ایران امروز به رهبری سیدعلی خامنه‌ای نداشته‌ایم.

نوه حضرت امام(ره) در پاسخ به انتقادهایی که متوجه سیدحسن خمینی است، عنوان کرد: من تا به حال روی منبری از ایشان دفاع نکردم.

گفتنی است مراسم امسال گرامیداشت سالگرد ارتحال آیت‌الله العظمی صالحی مازندرانی، که در تبعیت از ولایت و رهبری زبانزد عام و خاص بود، فرصتی برای روشنگری و بیان حقایق از زبان فرزند شایسته خطه دلاورخیز و شهیدپرور مازندران فراهم کرد که نوه گرامی حضرت امام، سیدعلی خمینی، با طرح موضع ولایتمدارانه، بسیاری از توطئه‌هایی را که در جهت جداکردن بیت حضرت امام از رهبری معظم انقلاب و نظام در حال اجراء است، افشاء و رسوا ساخت.

درود بر آنانی که در مسیر فروزان اسلام ناب محمدی(ص) ولایتمدارانه بر میثاق خود با شهداء وفادارانه باقی مانده‌اند و با بصرت مانع اجرای دسائس دشمنان انقلاب و عافیت‌طلبان قدرت‌پرست داخلی می‌شوند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين