امروز : جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/08/08 - 21:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان
به مناسبت روز خبرنگار صورت پذیرفت:

آیین تجلیل از خبرنگاران و همکاران سایت خبری تحلیلی بابل‌نوین+ تصاویر

مراسم تجلیل از خبرنگاران و همکاران سایت خبری تحلیلی بابل‌نوین با همکاری سازمان فضای مجازی سراج مازندران برگزار شد.

hاصلی ۱ - Copy

به گزارش بابل نوین،به مناسبت روز و هفته خبرنگار آیین تجلیل از همکاران خبری سایت خبری تحلیلی بابل نوین فعال‌ترین سایت رسمی شهرستان بابل با مشارکت سازمان فضای مجازی سراج استان مازندران و با حضور حجت‌الاسلام دکتر حسین تقی‌پور امام‌جمعه بخش گتاب، دکتر محمداسماعیل امام‌زاده صاحب امتیاز و مدیر مسئول سایت خبری بلاغ مازنداران و علی شکری‌پور سخنگو و رئیس کمیسیون ورزش، جوانان و اجتماعی شورای اسلامی شهر بابل در سالن کنفرانس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

گفتنی است در ابتدای این مراسم دکتر امام زاده به سخنرانی در مورد تبیین و نقش کارکرد رسانه‌ها در جامعه پرداختند و سپس حاضرین در جلسه نظرات خود را در زمینه مشکلات امر خبرنگاری و راهکارهایی در جهت کیفیت بخشیدن به اخبار و مطالب پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین بیان کردند.

در ادامه جلسه حجت‌الاسلام دکتر حسین تقی‌پور امام‌جمعه بخش گتاب شهرستان بابل با ایراد سخنرانی در زمینه رسانه‌های با معیار انقلاب‌اسلامی نقش مطبوعات در تراز آرمان‌های ارزشی انقلاب را بررسی و کالبد شکافی جامعی در این زمینه ارائه دادند.

گفتنی است در پایان از زحمات همکاران خبرنگار و دیگر همکاران در ادارات و سازمان‌های شهرستان بابل و همکاران همتراز رسانه‌ای که ارتباط تنگاتنگ با این مجموعه خبری داشتند تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين