امروز : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/08/20 - 20:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان
به مناسبت هفته دولت:

پیام علی‌نجفی نماینده مردم بابل صادر شد

علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی پیامی به مناسبت هفته دولت صادر کرد.

photo_2016-08-20_20-41-58

به گزارش بابل نوین، به مناسبت آغاز هفته دولت علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی پیامی به شرح زیر در کانال رسمی خود منتشر کرد:

 

باسمه‌تعالی

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، موارد ذیل جهت آگاهی مردم شریف شهرستان بابل ایفاد می‌گردد:

تلاشهای دولت تدبیر و امید در زمینه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی را ارج نهاده و امیدوارم نتیجه این اقدامات، به خروج هر چه سریعتر کشور از رکود اقتصادی منجر شود.

شهرستان بابل علیرغم همه ظرفیت‌ها و زمینه‌های موجود، از مشکلات اساسی در حوزه‌های مختلف رنج می‌برد که بیکاری جوانان از مهمترین این مشکلات محسوب می‌شود.

شهرستان بابل بایستی از طراز و جایگاه بالاتری که استحقاق آنرا دارد برخوردار باشد، این مهم محقق نمی‌شود مگر در پرتو همکاری، هم‌افزایی و البته مجریان توانمند، با انگیزه و دارای طرح، ابتکار و همراهی صادقانه و عملی مدیران استان و شهرستان با رویکردها و راهبردهای دولت تدبیر و امید، بویژه راست گفتاری و راست کرداری با مردم فهیم و عزیز !

در این راستا پرهیز از عوام‌فریبی، شعار‌زدگی و اقداماتی که به کاهش اعتماد عمومی مردم منجر خواهد شد، بایستی در سرلوحه امور قرار گیرد. بر این اساس مدیران رشید، آزاده و متخصص، کاردان و صاحب صلاحیت، قطعا به نفع مصالح و منافع عمومی شهرستان خواهند بود!

چنانچه این مشی و مرام مورد توجه قرار گیرد، مسئولین و مدیران دستگاه‌های اجرایی، خدمت‌گزاری متعهدانه و صادقانه را بر (خدای نکرده) فرصت‌طلبی‌های ناشیانه! ترجیح خواهند داد!

بدون تردید اینجانب حامی مدیران و مسئولینی هستم که با تاسی از منویات مقام معظم رهبری و سیره شهیدان والا‌مقام، خدمت بی منت به مردم را بر هرگونه منافع شخصی، گروهی و باندی، ترجیح می‌دهند. در این راستا، اینجانب بعنوان وکیل مردم شریف شهرستان بابل بر اساس وظایف و مسئولیت ذاتی خود، در ایفای نقش نظارتی مصمم بوده و معتقد هستم که نمایندگان مجلس نبایستی در نقش یک مسئول اجرایی، تداخل وظایف با قوه مجریه را موجب شوند و متقابلا مسئولین اجرایی نیز نبایستی در نقش کاتالیزور وعده‌های انتخاباتی نمایندگان ظاهر شوند.

تنها در این صورت است که اینجانب با بی‌ثبات سازی مدیران اجرایی با حب و بغض‌های انتخاباتی مخالف هستم و ارزیابی و نظارت بر فعالیت مسئولین اجرایی را بر اصول شرافت، انصاف، تخصص، تجربه، انگیزه و ابتکار، استوار می‌نمایم.

بدون تردید انسجام و اتحاد همه دلسوزان حقیقی به تامین اهداف  گران‌سنگ توسعه شهرستان بابل کمک خواهد کرد.

علی نجفی
نماینده مردم شریف شهرستان بابل

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين