امروز : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/08/21 - 12:21 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاروان اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا(ع) به عتبات عالیات اعزام شد

اعزام 6 اتوبوس زائر از هیات یافاطمه‌الزهرای بابل با نام اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا(ع) به سوی کربلا انجام شد.

اصلی کاروان کربلا هیات بذری

به گزارش بابل نوین، کاروان کربلای معلی با نام اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا(ع) از هیات یا فاطمه‌الزهرای بابل به عتبات عالیات اعزام شد.

این کاروان که متشکل از۲۶۰ نفر از عاشقان و خادمان امام حسین(ع) در هیات یا فاطمه‌الزهرای بابل است برای ششمین سال متوالی در این طرح فرهنگی مذهبی شرکت می‌کند.

در جلسه‌ای که به همین منظور با حضور مسئولان شهرستان بابل از جمله سیدحبیب‌اله ساداتی مدیر حج و زیارت مازندران، فرامرز ابوالحسنی رییس شورای‌اسلامی شهر بابل و علی پورباقر ریاست جمعیت هلال‌احمر این شهر به همراه دیگر مسئولان مرتبط و دست‌اندرکاران این امر برگزار شد تصمیم گرفته شد هر یک از اعضای ۲۶۰ نفره کاروان نیابت یکی از شهدای مدافع حرم ایرانی و افغانی را عهده‌دار باشد.

از دیگر تصمیمات این جلسه می‌توان به برنامه‌های فرهنگی مذهبی این کاروان از جمله نذر میلیونی صلوات برای شهدای مقاومت در سراسر جهان اسلام به ویژه شهدای مدافع حرم، مناجات‌خوانی امیرالمومنین و دسته‌روی در کربلای معلا اشاره کرد.

زائران حرم حسینی در قالب ۶ کاروان و اتوبوس با نام شهدای مدافع حرم شهیدان “طاهر، رجایی‌فر، قنبری، بلباسی، کابلی و کریمیان” صبح امروز از مسجد محله بیدآباد به سوی کربلا حرکت کردند.

گفتنی است برنامه فوق با حمایت ستاد راهیان کربلای مازندران انجام و به همین منظور موکب پذیرایی از زائران حسینی در بین‌الحرمین راه‌‌اندازی خواهد شد.

۱

۲

۳

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين