امروز : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/08/24 - 12:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس هیات فلوربال ساری:

کمک به رشد ورزش فلوربال کمک به سلامت اجتماعی جامعه است

رییس هیات فلوربال ساری در نشست خبری خواستار کمک اصحاب رسانه، اهالی و صاحب‌نظران به معرفی این ورزش در جامعه شد.

motvalian

به گزارش بابل نوین، نشست خبری محمدرضا متولیان رییس هیات فلوربال ساری با اصحاب رسانه در محل این هیات برگزار شد.

در این نشست خبری محمدرضا متولیان با اشاره به رشته شاخصه‌های رشته فلوربال در دنیا و در سال‌های اخیر در ایران اظهار کرد: با توجه به رشد روز‌افزون این رشته ورزشی در دنیا و ایران می‌توان به آینده این رشته امیدوار بود و کمک به رشد ورزش فلوربال کمک به سلامت اجتماعی جامعه است.

وی افزود: اهالی رسانه می‌توانند با رساندن اطلاعات مناسب به جوانان و ورزش دوستان در رشد و اعتلای این ورزش موثر باشند.

رییس هیات فلوربال ساری ادامه داد: با توجه به اینکه اصحاب رسانه سرداران جنگ نرم هستند و مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌دنبال براندازی سال‌هاست که وارد فضای جنگ نرم شده‌اند باید در عرصه ورزش نیز با این تهاجم فرهنگی مقابله کرد.

این مسئول ورزشی تصریح کرد: حمایت و ترغیب جوانان از سوی رسانه‌ها و مسئولان به ورزش باعث جلوگیری از رشد معضلات اجتماعی و سوق دادن عناصر فعال جامعه به سمت سلامت روح و جسم خواهد شد .

متولیان ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از اعتماد مسئولان ورزشی به خود گفت: با توجه به این که کمتر از یک هفته است حکم مسئولیت جدیدم را دریافت کردم اما به‌دنبال برگزاری نشست‌های متعدد با صاحبان اندیشه در حیطه ورزش هستم و امیدوارم با استفاده از رهنمودهای این عزیزان بتوانیم بستر مناسبی را برای رشد و اعتلای این ورزش در شهرستان ساری ایجاد کنیم.

گفتنی است فلوربال گونه‌ای از ورزش هاکی و فلورهاکی است که به‌صورت سالنی بر روی کفه چوبی، لاستیکی و یا چمنی برگزار می‌شود و در بسیاری از کشورهای اروپایی چون جمهوری چک٬ دانمارک٬ استونی٬ لتونی٬ نروژ٬ سوئد و سوئیس محبوب و همه‌گیر شده‌، این روزها در ایران نیز طرفدارانی پیدا کرده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين