امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/08/31 - 10:21 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندار بابل:

فلسفه وجودی مدیران و کارکنان دولت خدمت به مردم است

فرماندار بابل در نشست خبری پایان‌کار هفته دولت گفت: مردم برای ما اصل هستند، فلسفه وجودی مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی خدمت به مردم است و باید در این مسیر قدم برداشت.

فرماندار بابل نشست خبری

به گزارش بابل نوین، در پی اتمام برنامه‌های هفته دولت در  بابل نشست خبری محمدتقی عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان در سالن کنفرانس فرمانداری این شهر برگزار شد.

در ابتدای این نشست عباسپور با تقدیر از عملکرد خبرنگاران در پوشش خبرهای مربوط به هفته دولت اظهار کرد: خبرنگاران شهرستان فارغ از برخی جریان‌های سیاسی اجتماعی با حضور در بیشتر برنامه‌ها به رسالت خبری خود واقف، نقاط ضعف و قوت را بررسی می‌کنند که در کنار این مسئله اطلاع‌رسانی و انتشار مطالب درست می‌تواند به ما هم کمک کند تا خدمت بهتری به مردم انجام دهیم.

وی افزود: مردم برای ما اصل هستند، فلسفه وجودی مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی خدمت به مردم است و باید در این مسیر قدم برداشت.

فرماندار ویژه بابل ادامه داد: یکی از خلع‌های موجود در چارت سازمانی فرمانداری‌ها واحد ویژه بازرسی است که امروز وجود ندارد و باید برای مراجعات، بیان مشکلات، بررسی و بازرسی برخی مشکلات این مجموعه در ساختار فرمانداری‌ها ایجاد شود.

این مقام مسئول با اشاره به نارسایی‌های موجود در سطح شهرستان گفت: امروز مشکلات راه و جاده‌های مواصلاتی، دفن و فن‌آوری زباله در منطقه انجیل‌سی و مشکلات دیگر در شهرستان وجود دارد که با جذب منابع ملی و شهرستانی به دنبال برطرف کردن این مشکلات هستیم.

عباسپور تصریح کرد: ۲۴۷ پروژه‌ای که در طول خدمت سه ساله دولت در این شهرستان  اجرا و بهره برداری شد در جهت کم کردن مشکلات بوده و تخصیص بودجه سه میلیارد تومانی برای حل مشکلات زباله‌های منطقه انجیل سی از این نمونه‌هاست.

وی با بیان برخی آمارها و ارقام از عملکرد دولت در ابتدای جلسه خواستار مشارکت بیشتر بخش خصوصی در به ثمر رسیدن پروژه‌های نیمه‌کاره بابل شد.

به گزارش بابل نوین، در پایان این نشست به سوالات برخی از خبرنگاران پاسخ داده شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين