امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/09/09 - 9:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان
طی بیانیه‌ای:

پاسخ درشت‌گویی‌های وزیر فتوای عربستان توسط دبیرخانه بین‌المللی مستشهدین عاشورا داده شد

در پاسخ به تندگویی‌های وزیر وهابی فتوای عربستان دبیرخانه طرح بین‌المللی مستشهدین عاشورا با انتشار بیانیه‌ای و طرح سوالات مختلف از خجالت سعودی‌ها در آمد.

ssssssss

به گزارش بابل نوین، در روزهای اخیر شاهد توهین‌ها و جملات ناروای عبدالعزیز بن عبدالله آل‌شیخ مفتی اعظم وهابیت و وزیر فتوا عربستان نسبت به رهبر معظم جهان اسلام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) بودیم که با سکوت رسانه‌ای همراه شد.
علی‌رغم سکوت بسیاری از مدعیان دفاع از اسلام و مرجعیت، اعضای دبیرخانه طرح بین‌المللی مستشهدین عاشورا که به‌عنوان یک تشکل مردم نهاد بزرگترین کمپین جهان اسلام را هدایت می‌کنند در این راستا بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد تا با روشنگری در این زمینه تلنگری برای ولایتمداران جامعه اسلامی ایجاد کند.

بسم الله‌الرحمن‌الرحیم
(( اْلآمِرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ النّاهُونَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَ الْحافِظُونَ لِحُدُودِ اللّهِ وَ بَشِّرِ الْمُؤْمِنینَ ))

در واکنش به بی‌ادبی وقیحانه به محضر ولی‌امر مسلمین راستین جهان مبنی‌بر بی‌دینی و دشمنی ایشان و دوست دارانشان با اسلام باید مواردی را در راستای انجام فریضه مقدس امر به معروف و نهی‌از منکر به شما خاطرنشان کنیم.
در ابتدا لازم به ذکر است که اگر تعریف شما از اسلام همان است که در فتواهای خنده‌دار و مضحک شما آمده است باید بگوییم ما به اسلام تولد یافته شما کافریم وآن را به هیچ‌وجه قبول نداریم و تا پای جانمان در راستای دستورات مقتدایمان امام خامنه‌ای(مدظله العالی) با آن مبارزه خواهیم کرد ولیکن جهت روشنگری اذهان عمومی موارد ذیل بازگو و پرسش می‌گردد:
•شما چگونه ادعای مسلمانی می‌کنید در حالی که در سخنرانی‌ها و مقاله‌های خود علی‌رغم سفارش پیامبر اکرم(ص) و قرآن کریم نسبت به احترام فرزندان و اهل بیت ایشان، مکررا از قاتلین اهل‌بیت و فرزندان پیامبر دفاع کرده، بعضا شخص منحوسی مانند یزید‌بن معاویه را خلیفه ‌المظلوم یاد کرده‌اید و با وقاحت تمام در سالروز شهادت سلاله پاک نبوی امام حسین (ع) و یاران شهیدش که در راه اعتلای اسلام ناب نبوی به شهادت رسیده‌اند اقدام به برگزاری جشن ازدواج برای فرزندان خود می‌نمایید و به جشن و پایکوبی می‌پردازید؟
•شما چگونه مسلمانی هستید که خود مانند شجره منحوس باعث شکل‌گیری جریان‌ها و گروه‌های تکفیری جنایتکار شده‌اید و با سیاستگذاری و تجهیز این نامردترین‌های روزگار دست به جنایات نابخشودنی در جهان زده‌اید و چهره زیبا و رحمانی اسلام را لکه‌دار کرده‌اید.
•    شما چگونه مسلمانی هستید وقتی صدای مظلومیت مسلمانان فلسطین، سوریه، بحرین، یمن، لبنان و… را شنیدید بجای یاری آنها دست دوستی با ظالمان دادید و خود عمود جنایات در این کشورها و دیگر کشورهای اسلامی شده‌اید؟ در کجای اسلام اینگونه حرکات ذلت‌بار و ددمنشانه سفارش شده است؟
• شما چگونه خود را مسلمان و خادم حرمین شریفین می‌نامید در حالی که با بی‌مدیریتی خود حریم امن الهی را نا امن کرده، باعث به شهادت رساندن خیل عظیمی از حاجیان پناهنده به کعبه شده‌اید و بعد از چنین رخداد فجیعی که در تاریخ بی‌سابقه است حتی حاضر به عذرخواهی هم نشدید؟
البته با نگاهی گذرا به تاریخ و مواضع شما در خصوص حاکمان به ظاهر مسلمان آن دوران می‌توان دریافت شما از نسل و پیروان همان کسانی هستید که قصد داشتند در ایام حج با بستن سلاح در زیر لباس احرام نواده پیامبر اعظم حضرت حسین بن علی(ع) را در حریم امن الهی به شهادت برسانند و حرمت کعبه را بشکنند.
آری تاریخ گواه خوبی برجنایات و دشمنی شما نسبت به اسلام است، البته باید بدانید هیچ‌گاه مردم جهان فراموش نخواهند کرد که کمتر از یکصد سال پیش پدران شما چه بر سر قبور پیامبراعظم، مادرمکرمه ایشان، صحابه و اهل بیت ایشان آوردند.
لذا ما بعنوان برگزارکنندگان بزرگترین کمپین مردمی جهان اسلام اعم از برادران اهل سنت و شیعه دست در دست هم و همراه با ولی زمانمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) در تلاشیم تا تعبیر غلطی که شما از اسلام به خورد جهان داده‌اید را اصلاح و ان‌شاالله اسلام ناب محمدی را در جهان گسترش دهیم.

دبیرخانه بین المللی مستشهدین عاشورا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين