امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/09/09 - 12:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مشاورعالی فرمانده سپاه:

تنها یک لشگر از شهدای ما برای به پایان رساندن جنگ شامات کافی است

سردار عروج با اشاره به جنگ شامات گفت: تنها یک لشگر از شهدای ما برای حل مشکل و به پایان رساندن جنگ شامات کافی است و امروز ما از این دست نیروها در ایران اسلامی بسیار داریم.

%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b5%d8%a7%d8%ad%d8%a8%d9%87-%d9%85%d9%86%d8%a7

به گزارش بابل نوین، سردار خسرو عروج در یادواره شهدای بیشه‌سر بابل اظهار کرد: رمز عجیبی در کشته شدن در راه اسلام نهفته است و آن این‌که هم شهادت در آن است هم پیروزی.
وی در سالروز عملیات والفجر هشت، افزود: راه شهادت راه اختیاری است و هیچ شهیدی بدون اختیار خود پا در این عرصه نگذاشته است و شما می‌بینید هنوز پیروزی ایران در عملیات والفجر ۸ در دیدگان کارشناسان نظامی و جنگی دنیا یک عملیات محیرالعقول نامیده می‌شود.
مشاورعالی فرمانده سپاه ادامه داد: بیش از ۲۰۰هزار سند به صورت وصیت‌نامه از شهدای ایران اسلامی حاضر در دفاع مقدس وجود دارد که نشان می‌دهد همه این عزیزان با اختیار و قدم‌های خود در راه جهاد و شهادت گام برداشته‌اند و امروز شاهد آن هستیم که انقلاب اسلامی در همه جای این کره خاکی حرف برای گفتن دارد و در هر اتفاقی انقلابی که رخ می‌دهد نام ایران برده می‌شود که به برکت خون همین شهدا است.
سردار عروج با اشاره به جنگ شامات گفت: تنها یک لشگر از شهدای ما برای حل مشکل و به پایان رساندن جنگ شامات کافی است و امروز ما از این دست نیروها در ایران اسلامی بسیار داریم.
وی افزود: درست است ما امروز مشکلات زیادی در داخل از جمله فساد در زمینه های نختلف داریم که هم دشمنان داخلی و هم خارجی به آن دامن می زنند اما ایرانیان با روحیه ایثار و شهادت در همه جا بر مشکلات فائق خواهند آمد.
همرزم شهید عماد مقنیه در جنگ ۳۳ روزه با اشاره به حضور مدافعین حرم در سوریه اظهارکرد: این را بدانید که دست ما بسته است و با توجه به اینکه سوریه را کشور مستقلی می‌دانیم بیشتر از این مقدور نیست اما آقایانی که نمی‌دانند بدانند که سرباز اسلام بدون امر ولی کاری انجام نمی‌دهد.
مشاور فرمانده سپاه پاسداران در پایان گفت: دشمنان ایران اسلامی بدانند همه جای این کشور حزب‌اللهی و حسینی است و بر سر سفره امام حسین(ع) همه سربازیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين